Динамівці в оренді. Ударний тиждень Рибалки

Динамо Київ 16 Жовтня, 18:08 2666
Динамівці в оренді. Ударний тиждень Рибалки | 19-27
Підбиваємо підсумки тижня для динамівців, які виступають в оренді в інших клубах.

У суботу в рамках 12-го туру УПЛ «Сталь» Михайличенка, Тимчика та Щебетуна приймала «Зорю» Андрієвського та Калітвінцева. Луганчани здобули мінімальну перемогу (0:1), а Олександр Андрієвський відіграв менше півгодини, вийшовши замість Гордієнка на 63-й хвилині, коли єдиний гол у матчі вже був забитий. У цей час Владислав Калітвінцев продовжує відновлення після травми коліна. Що стосується орендованих динамівців у складі «Сталі», то Богдан Михайличенко та Олександр Тимчик провели на полі весь поєдинок, а Олексій Щебетун напередодні відіграв 48 хвилин у матчі дублюючих складів.

Також за дубль продовжує грати Олександр Осман. Він провів весь поєдинок за молодіжну команду «Карпат», яка програла «Зірці» з рахунком 2:1, весь другий тайм перебуваючи в меншості.

«Олімпік» цього тижня обходився без динамівців: Павло Лук᾿янчук отримав пошкодження в розташуванні молодіжної збірної України, а Зураб Очігава відбував дискваліфікацію за видалення в минулому турі. Втім, це не завадило донеччанам відсвяткувати перемогу – 1:0.

Дмитро Хльобас відіграв 74 хвилині в матчі мінського «Динамо» проти солігорського «Шахтаря», в якому столичний клуб переміг із рахунком 0:1. Українець результативними діями не відзначився.

«Хетафе» Віторіну Антунеша минулої суботи приймав мадридський «Реал», і навіть зумів забити «вершковим» один гол, підсумковий рахунок матчу – 1:2 на користь підопічних Зінедіна Зідана. Португалець провів на полі всю зустріч, здійснив три фоли, а точність його пасів склала 77,8%.

А Сергій Рибалка протягом тижня зіграв два матчі в складі «Сівасспора»: у товариській грі проти «Аданадемірспора» (0:3) він забив другий гол своєї команди, а у зустрічі турецької Суперліги з «Касимпашою» допоміг вирвати перемогу. Після навісу українця з кутового його партнер Віталій Д᾿яков забив вирішальний м᾿яч, завдяки якому «Сівасспор» переміг (2:3) та піднявся на 8-й рядок у турнірній таблиці.