17/10/2017 14:56 367

Турнір пам'яті Андрія Гусіна пройшов на стадіоні його імені

На вихідних у смт. Путила Чернівецької області відбувся традиційний Меморіал пам'яті відомого гравця «Динамо» і збірної України Андрія Гусіна.

Звідси родом бабуся і мама Андрія, у Путилі в дитячі роки часто відпочивав майбутній футболіст, живуть тут і інші його родичі.

Матчі пройшли на місцевому стадіоні, який раніше називався «Карпати», а тепер носить ім'я Андрія Гусіна. Таке рішення було прийнято на сесії районної ради ще навесні.

У турнірі взяли участь чотири дорослих команди і три дитячих. Детальніше про те, як проходили матчі, і хто став переможцем, розповів батько динамівця Леонід Гусін:

- Турнір пам'яті сина проводиться вже вчетверте. У ньому брали участь місцеві команди з Чернівецької області - Вижниці, Путили, Новоселиці та інших районних центрів. Серед дорослих турнір виграла команда смт Путила, а серед дітей - села Банилів. На церемонії нагородження дітям вручили м'ячі, подарували по комплекту форми, бутси та інші подарунки.

Плануємо проводити цей турнір і надалі, правда, терміни поки не відомі - все буде залежати від погоди, яка в цьому регіоні дуже мінлива.
Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше