Ярмоленко з «Боруссією» сенсаційно грають внічию з АПОЕЛем

Світовий футбол 17 Жовтня, 23:45 3353
Ярмоленко з «Боруссією» сенсаційно грають внічию з АПОЕЛем | 19-27
Український вінгер провів черговий матч за дортмундську «Боруссію» в Лізі чемпіонів.

Андрій вийшов у стартовому складі дортмундців і в першому таймі був дуже активим. Він часто обігрувався з Кагавою, зробив дві подачі та провів два удари по воротах. Виконав два кутових, один з яких заробив сам. В цілому, в першій половині матчу, гра, в основному, велася через його фланг.

В другій половині гри українець був не таким помітним. На 82-ій хвилині Ярмоленка було замінено на Александера Ісака.

На 62-ій хвилині після невдалої гри в двох епізодах голкіпера дортмундців Романа Бюркі Поте вивів свою команду вперед 1:0.

Вже через п'ять хвилин Сократіс зрівняв рахунок після подачі Гьотце - 1:1.

Під завершення матчу гості могли виривати перемогу, але добре зіграв Гудіньо. На добиванні у дортмундців теж не вдалося відправити м'яч у сітку воріт.

В результаті, німецька команда сенсаційно не змогла переграти кіпріотів - 1:1.