​Непростий «подарунок». «Динамо» - «Янг Бойз»: 2:2

Динамо Київ 20 Жовтня, 00:03 2233
​Непростий «подарунок». «Динамо» - «Янг Бойз»: 2:2 | 19-27
В матчі третього туру групового етапу Ліги Європи київське «Динамо» відіграло на нічию з «Янг Бойз», не зумівши зробити повноцінний подарунок на 44-річчя Дня народження Олександра Хацкевича.

На першій хвилині матчу Мбокані змарнував розкішну можливість вивести свою команду вперед. Конголезець пробив дуже неточно, вийшовши «на побачення» з фон Бальмосом.

Далі гості заграли активніше. «Бдожоли» літали у розвідку до воріт киян і флангами, і через центр. Найпомітнішим у складі швейцарців були Фаснахт та Лотомба. На це динамівці відповіли ударом Буяльського після розіграшу кутового. Постріл вийшлов не сильним і не завдав клопотів голкіперу.

На 16-ій хвилині після обрізки Сидорчука в центрі, а далі і рикошетом від Кадара, Асаллє вивів свою команду вперед 1:0.

На 18-ій хвилині Буяльський промахнувся по воротах із вбивчої позиції після пасу Мораєса. Все, що було потрібно - просто влучити в раму воріт...

На 21-ій хвилині після навісу із штрафного з лівого флангу Сидорчук виграв підбирання та пробив. Удар вийшов гострим, але вище воріт.

На 29-ій хвилині Дерліс вцілив у штангу після скидання від Мбокані.

На 35-ій хвилині ми зрівняли рахунок! Буяльський протягув м'яч від центрального кола, обігрався з Мораєсом і віддав на Мбокані, якому залишилося підставити ногу. 1:1

На 40-ій хвилині Ассалє після розіграшу кутового вразив ворота динамівців - 1:2. Нгамалу відправив м'яч на Асаллє, відігравши Мораєса та Віду, а Морозюк не зміг завадити Асаллє вивести свою команду вперед.

По грі команд і першому таймі було цілком зрозуміло, що забиті м'ячі ще будуть. На старті другого тайму ці думки знайшли підтвердження чудово виконаним штрафним від Миколи Морозюка, який зрівняв рахунок у матчі! 2:2

На 54-ій хвилині Мбабу, який добряче повозив динамівців на своєму правому фланзі свій хороший прохід завершив симуляцією та отримав попередження.

Між іншим, варто відзначити гру Жуніора Мораєса, який добре чіплявся за м'яч та постійно нав'язував боротьбу суперникам.

На 60-ій хвилині травмувався Сергій Сидорчук. У підтрибунні приміщення Сергій відправився на медичному автомобілі. Його замінив Гармаш.

На 68-ій хвилині Гонсалес знову змарнував чудовий шанс. Маючи прекрасну позицію для удару, парагваєць слабко «погладив» м'яч, що дозволило воротареві без проблем забрати його до рук.

За кілька хвилин після цього Мбабу заблокував вбивчий удар у падінні після навісу Морозюка!

На 73-ій хвилині у жахливому зіткненні із Нгамалу сильне розсічення отримав Віда. Після того, як гравцям перебинтували голови, із закривавленим обличчям Віда покинув поле. Його замінив Пантич.

На 82-ій хвилині Саного отримав другу жовту після блокування Мбокані. За десять хвилин після цього удра від Мораєса накриває захисник, переводячи м'яч на кутовий! Арбітр матчу додав шість хвилин, але масовий штурм воріт швейцарців успіхом не увінчався. 2:2

Все ж, кияни залишаються лідерами своєї групи, але хороший подарунок у вигляді трьох пунктів своєму тренеру вони не зробили...