Герой футбольного дня. Олександр Хацкевич

Динамо Київ 20 Жовтня, 13:47 1357
Герой футбольного дня. Олександр Хацкевич | 19-27
Чи не доведеться вболівальникам київського гранда сумувати за Ребровим?

Вчорашній матч проти «Янг Бойзу» показовий для «Динамо» в плані нестабільності. Сильний початок, руйнівні проблеми у захисті, спалах активності в першому таймі, безпорадна гра після перерви… Навряд чи такий стан речей приведе киян до чогось доброго. Лідирувати у групі Ліги Європи вдається завдяки значно вищому класові, аніж у суперників. А в чемпіонаті України вже цими вихідними відставання від «Шахтаря» може збільшитися до критичної позначки.

В останніх п'яти матчах «Динамо» здобуло лише одну перемогу. Вперше за каденції Хацкевича команда не виграла жодного з трьох поспіль матчів. При цьому, в кожному з поєдинків цієї серії проблеми вилізали на поверхню дуже гостро.

Динамо (Киев)

Матч проти «Вереса» запам'ятався не реалізацією моментів і сумбурністю у виконанні киян. Потім була важка, але емоційно важлива перемога над «Партизаном». Втім, переломним той момент не став. Нічия 4:4 з «Зорею» при жахливій грі в захисті і відсутності інстинкту самозбереження; поразка від «Чорноморця» за відсутності осмислених дій в нападі. Нарешті, нічия з «Янг Бойз» в матчі зі значними коливаннями.

В такій ситуації напрошується висновок про те, що Олександр Хацкевич банально не контролює ситуації, яка відбувається у команді. Якщо в неділю кияни програють «Шахтареві», то відставатимуть від нього вже на десять очок. І мрії про чемпіонство набуватимуть все більш примарних рис, оскільки відігравати таке відставання «Динамо» не вміє.