Динамо Київ 20 Жовтня, 20:24 1041
Олександр Головко: «Сидорчук повинен навчитися справлятися з відповідальністю, яку на нього покладають» | 19-27
Головний тренер молодіжної збірної України прокоментував нічию «Динамо» та «Янг Бойз».
«Результат гідний, бо «Янг Бойз» зараз виглядає не так, як тоді, коли влітку приїжджав до Києва. «Янг Бойз» став сильнішим, і «Динамо» зараз знаходиться трохи не в тому тонусі, який дозволяє грати з перших хвилин так, як кияни грали в другій половині першого тайму і в кінці матчу. Але мені здається, результат закономірний, тому що швейцарці виглядали компактно, здорово, агресивно. Я не можу сказати, що «Динамо» не хотіло сьогодні вигравати, адже у киян були моменти...Але жодна команда не повинна була втрачати очки, тому результат - по грі.
Гра Сидорчука? Шкода, що він отримав травму. Але з перших хвилин бажання Сергія переважало над здоровим глуздом. Відбори, в яких він програвав - і досить часто - повинні на себе звертати увагу, тому що він на сьогоднішній день носить капітанську пов'язку. У тебе є довіра з боку тренера і хлопців, і коли ти йдеш в невиправдані фоли, програєш боротьбу, це не додає команді певної впевненості.
Сидорчук є ключовим футболістом в цій команді, яка вийшла грати на перемогу. І до капітана команди - людині, яка має на 98-99 відсотків бути впевненим, що м'яч через нього не пройде - є питання. Але футболісти «Янг Бойз» були швидше в середині поля. Там програвалося багато боротьби. Це потихеньку давало впевненість команді-суперника.
Зараз такий час, коли на Сидорчука покладена велика відповідальність, і він повинен навчитися з нею справлятися», — сказав Головко у коментарі ТК «Футбол 1».