Мілевський допоміг «Динамо» Брест здобути розгромну перемогу 4:0

Світовий футбол 21 Жовтня, 22:42 1500
Мілевський допоміг «Динамо» Брест здобути розгромну перемогу 4:0 | 19-27
Українець Артем Мілевський разом із брестським «Динамо» здобув впевнену виїзну перемогу над «Нафтаном».

Матч передбачувано почався з атак гостей і вже на восьмій хвилині ця активність призвела до забитого голу. Нівалдо вдало замкнув навіс з правого флангу.

Незважаючи на повне домінування, збільшити перевагу до перерви брестська команда не змогла. Можливості час від часу виникали у Мілевського, Чиді, Нехайчика та Нівалдо.

У другому таймі «Нафтан» протримався лише до 70 хвилини, коли Торрес подвоїв перевагу гостей. На 73 хвилині Фамейє, який вийшов на заміну, зробив рахунок 3:0, а ще через п'ять хвилин оформив дубль.

Зазначимо, що Артем Мілевський провів на полі весь матч, однак відзначитись у результативному поєдинку не зумів, хоча мав кілька хороших моментів.

«Нафтан» - «Динамо» Брест 0:4

«Динамо-Брест»: Павлюченко, Веретило, Лебедєв, Гаврилович (к), Вітус, Чіді, Премудров (Легчілін, 67 '), Торрес, Мілевський, Нехайчик, Нівалдо (Фамейє, 71)

«Нафтан»: Висоцький, Чиж, Печенін, Штигель, Лисиця, Одеоібо (Холодків, 56 '), Сучков, Волков, Рижко (Лавал, 46'), Плясунов, Теплов

Голи: Нівалдо, 8; Торрес, 69; Фамейє, 73, 78