Нулі зберігають інтригу в боротьбі за чемпіонство. «Динамо» – «Шахтар»: 0:0

Динамо Київ 22 Жовтня, 21:29 2268
Нулі зберігають інтригу в боротьбі за чемпіонство. «Динамо» – «Шахтар»: 0:0 | 19-27
Центральний матч 13-го туру УПЛ завершився безгольовою нічиєю.

В першому таймі гострішими в атаці були «гірники». Фред та Ісмаїлі часто обігрувалися один з одним, хоча часті закидання від Ісмаїлі не несли в собі особливої небезпеки. Динамівці зустрічали суперника жорстко, нав'язували боротьбу і заробили два попередження - Мбокані та Гонсалес.

На 22-ій хвилині був замінений Бернард, який підслизнувся і впав, отримавши пошкодження.

В цілому, перша половина гри не порадувала небезпечними моментами. Після виходу два в два Тайсон пробив несильно, в руки Ковалю. З боку «Динамо»: штрафний удар з хорошої позиції у виконанні Морозюка на себе прийняла стінка.

В другому таймі, на 51-ій хвилині, метрів із 20-ти Гармаш пробив у руки Пятову, а Морозюк, згодом, зі штрафного теж пробив у руки голкіперу «гірників».

Першою заміною киян у матчі став вихід Мораєса замість Буяльського на 56-ій хвилині. Практично одразу після своєї появи на полі бразилець мав два моменти біля воріт «Шахтаря». В першому, Морозюк на фланзі скинув м'яч на Корзуна, той у дотик подав на Мораєса, Жуніор пробив головою, але цей постріл відбив П'ятов! Другий удар, після подачі Кендзьори, був не настільки небезпечний. Бутко рукою підкоригував політ м'яча, але пенальті не було призначено.

На 71-ій хвилині Хачеріді отримав необов'зкову жовту картку. Євген чудово зіграв у підкаті проти Марлоса, але пішов сперечатися із арбітром, який призначив кутовий.

На 73-ій хвилині після помилки Піварича небезпечно прострілював Марлос, але Хачеріді був на місці та ліквідував цю загрозу. Через кілька хвилин простріл від Ісмаїлі виніс в аут Тамаш Кадар.

На 76-ій хвилині ми стали свідками неординарного ходу від Олександра Хацкевича. Бєсєдін замінив Морозюка і залишився грати на позиції правого півзахисника.

Останні хвилин «класико», як і годиться, були напруженими, але забити не вдалося жодній із команд.

В доданий час кияни заробили кутовий, проте «гірники» відбилися і контратакували, обікравши Дерліса на підборі. Конртвипад ціною попередження зупинив Кендзьора.

В результаті, нулі на табло в цьому матчі зберігають інтригу в боротьбі за чемпіонство. Наступного разу «гірники» та «біло-сині» зіграють між собою навесні 2018 року.

УПЛ. 13-ий тур. «Динамо» — «Шахтар»: 0:0

Попередження: Мбокані - 36, Гонсалес - 44, Тайсон - 52, Хачеріді - 71. Кендзьора - 91.

«Динамо»: Коваль, Морозюк - Бєсєдін (76), Корзун, Гармаш, Піварич, Гонсалес, Буяльський - Мораєс (56), Хачеріді, Кадар, Мбокані, Кендзьора

Запасні : Бущан, Пантич, Шепелєв, Мораєс, Кравець, Бєсєдін, Миколенко.

«Шахтар»: Пятов, Бутко, Степаненко, Тайсон, Фред, Бернард - Дентіньо (22), Марлос - Алан Патрік (85), Ордець, Феррейра, Ісмаїлі, Ракицький.

Запасні: Шевченко, Азеведо, Хочалава, Дентіньо, Коваленко, Патрік, Бланко-Лещук.