Динамо Київ 22 Жовтня, 22:36 4207
Артем Мілевський: «Бачити, як «Шахтар» два тайми грає на половині поля «Динамо»... У мій час такого не було» | 19-27
Колишній нападник «Динамо» Артем Мілевський в програмі «Профутбол» поділився своїми враженнями про матч киян з «Шахтарем».
- Не відчув атмосферу дербі. Було тихо на трибунах. У мій час такого не було. Чекав більше емоцій, більше небезпечних моментів. У мій час ми практично завжди перемагали «Шахтар в Києві. У них навіть шансів не було. А бачити, як гірники два тайми грають на половині поля «Динамо»...

У першому таймі я думав, що «Динамо» буде пресингувати. Ми ніколи не віддавали ініціативу на своєму полі. У «Шахтаря» індивідуально сильні футболісти, але все одно треба грати першим номером. Люди все-таки прийшли на стадіон.

Проте, мені здається, що це хороший результат для «Динамо». Не дали супернику розігратися, добре грали в обороні.