Динамівці в оренді: Андрієвський стріляє хет-триком!

Динамо Київ 23 Жовтня, 00:32 1688
Динамівці в оренді: Андрієвський стріляє хет-триком! | 19-27 Фото: Олександр Андрієвський – праворуч
Фантастична гра хавбека «Зорі» та інші результати виступів орендованих динамівців у матчах цього уїк-енду.

Павло Лук’янчук допоміг «Олімпіку» обіграти «Зірку» в 13-му турі УПЛ, причому перемогу донеччанам приніс автогол екс-динамівця Полегенька. Лук’янчук приїхав до розташування клубу з пошкодженням, отриманим у збірній України, проте встиг відновитися та провів на полі 64 хвилини. Інший динамівець у складі «Олімпіка», Зураб Очігава, опинився поза заявкою через травму.

Не зіграв цими вихідними і Олександр Осман. Останнім часом він виступав за дубль «Карпат», проте в останньому турі не потрапив навіть до заявки молодіжної команди.

За дубль «Сталі» в попередніх матчах грав і Олексій Щебетун. У поєдинку проти «Чорноморця», в якому молоді «сталевари» здобули перемогу з рахунком 3:0, він забив перший гол своєї команди на 36-й хвилині. Його партнери по «Сталі», Богдан Михайличенко та Олександр Тимчик, відіграли всі 90 хвилин у зустрічі перших складів, проте там «Сталь» домоглася лише нічийного рахунку – 1:1.

Олександр Андрієвський у четвер провів 28 хвилин на полі в матчі Ліги Європи «Зоря» - «Герта» (2:1), а в неділю видав феєричний поєдинок за луганчан в гостях у «Маріуполя». «Зоря» перемогла господарів, які другий тайм провели у меншості, з рахунком 2:5, а хавбек відзначився хет-триком! Усі голи (на 30, 39 та 63 хвилинах) – як на підбір, особливо третій м’яч, забитий із центра поля:

Віторіну Антунеш («Леванте» – «Хетафе» 1:1), Дмитро Хльобас («Динамо» Мінськ – «Славія» Мозир 0:0) та Сергій Рибалка («Сівасспор» – «Бурсаспор» 0:0) також відіграли максимальний час у поєдинках своїх команд, проте результативними діями не відзначилися.