Кубок України. Титанічними зусиллями «Динамо» вийшло в 1/4 фіналу

Динамо Київ 25 Жовтня, 22:10 3265
Кубок України. Титанічними зусиллями «Динамо» вийшло в 1/4 фіналу | 19-27
У божевільному поєдинку «біло-сині» дотиснули «Олександрію» (2:3) та крокують далі в боротьбі за кубковий трофей.

На стадіоні КСК «Ніка» відбувся матч 1/8 фіналу Кубка України між «Олександрією» та київським «Динамо».

Олександр Хацкевич неабияк здивував стартовим складом. Із перших хвилин у «Динамо» вийшов дебютант - півзахисник Євген Смирний, а захисник Віталій Миколенко вдруге з’явився в основі. Роль капітана довірили Артему Кравцю.

«Біло-сині» у стартових хвилинах заволоділи ініціативою, олександрійці лише захищалися та відбивалися.

Перший серйозний гольовий момент виник на 19-й хвилині. Дерліс Гонсалес проривався до воріт, перекидував м'яча через голкіпера, але Паньків усе ж парирував удар.

«Олександрія» час від часу вибігала в контратаки, однак серйозної загрози воротам Бущана це не створювало.

Обидві команди багато втрачали м’яч та часто порушували правила.

На 35-й хвилині екс-динамівець Цуріков після подачі зі штрафного намагався пробити із меж карного майданчика, але влучив у захист киян.

А вже через хвилину «Динамо» завдяки швидкій атаці вийшло вперед! Гонсалес отримав м'яча на правому куті штрафного майданчика, віддав зручну передачу трохи назад, і Кравець поцілив у порожні ворота.

Відразу після взяття воріт кияни могли подвоїти перевагу: Гармаш цілив у ворота від правого кута штрафного майданчика, але цього разу воротар врятував, закривши ближній кут.

Після перерви футболісти «Олександрії» активізувалися та створили кілька моментів, однак оборона «Динамо» грала надійно.

Володимир Шаран вирішив освіжити гру своєї команди, провівши дві заміни.

На старті другої 45-хвилинки Чеботаєв не влучив у ворота з правого кута штрафного майданчика. Два моменти мав Сітало: спочатку він у штрафному майданчику вискочив на ударну позицію, але пробив із гострого кута повз ворота, а згодом після навісу з лівого флангу з перспективної позиції пробивав головою, але знову не влучно.

На ці події відповів Олександр Хацкевич, замінивши Смирного на Піварича.

Господарі розіграли штрафний, пішла подача з лівого флангу, і Старенький ударом головою поцілив у незахищений кут.

На 75-й хвилині після навісу до штрафного майданчика м'яч відскочив до Грицука, який пробивав із метрів 20-ти, але Миколенко нейтралізував загрозу.

Активність «Олександрії» матеріалізувалась у забитий гол. На 77-й хвилині зустрічі господарі розіграли штрафний, пішла подача з лівого флангу, і Старенький ударом головою поцілив у незахищений кут.

На 88 хвилині «Динамо» провело швидку контратаку: Піварич прострілював до штрафного майданчика, але прямо в руки голкіперу, потім Бєсєдін вирвався на ударну позицію, але Басов відіграв до кінця та завадив Артему пробити по воротах.

Основного часу не вистачило, щоб виявити переможця, тому команди будуть боротися за путівку в 1/4 фіналу Кубка України в додаткових таймах.

Додатковий час розпочався з активних дій капітана «Динамо»: Кравець за рахунок індивідуальних дій увійшов до штрафного майданчика, пробивав із гострого кута, але Паньків зіграв надійно.

На 94 хвилині після навісу з кутового Паньків помилився на виході, але Гармаш не зміг покарати голкіпера за помилку, а удар Бєсєдіна, який підібрав м'яча, було заблоковано. Через кілька хвилин Гармаш протягнув м'яча до штрафного майданчика, але пробив вище воріт.

На 102 хвилині «динамівці» змарнували розкішний момент. Піварич вискочив до воріт, із лівого флангу навішував на дальню стійку, але Бєсєдін примудрився не поцілити в порожній кут воріт.

Пантич із 35-ти метрів розрядив «гармату», але Паньків зіграв надійно.

Перший додатковий тайм завершився без забитих м’ячів.

На 107 хвилині двобою після вкидання ауту Кравець віддав ідеальну передачу вздовж воріт на Бєсєдіна. Артему залишалося лише підставити ногу, адже йому ніхто не заважав замкнути простріл з трьох метрів.

Бущан парирував два небезпечних удари. Сітало пробивав із меж штрафного майданчика майже впритул, а через кілька хвилин голкіпер «біло-синіх» потягнув удар Грицука зі штрафного з 23-х метрів.

У «Динамо» ще один дебютант - Алібеков замінив Шепелєва.

На 116 хвилині Артем Кравець вбив інтригу в матчі, записавши на свій рахунок дубль. Гонсалес пройшов опонента на правому куті штрафного майданчика, виконтов навіс на дальню стійку, де Кравець ударом головою спрямував м'яча до сітки.

Під завісу матчу за основну команду киян дебютував Богдан Лєднєв.

Після навісу до штрафного майданчика «Динамо» Гармаш не за правилами повівся з Гітченком, за що арбітр призначив пенальті. Грицук виконав 11-метровий бездоганно - Бущан стрибнув у правий від себе кут, а гравець «Олександрії» спрямував м'яча по центру.

Фінальний свисток арбітра у неймовірному матчі зафіксував важку перемогу «Динамо» - 2:3.