Анонс 14-го туру чемпіонату УПЛ | 19-27
Без дев’яти відсторонених.

Субота, 28 жовтня

17:00. ШАХТАР — СТАЛЬ

У контексті цього протистояння найпам’ятніший епізод — 10 квітня 2016 року, коли «Сталь» зіграла з «Шахтарем» у фантастичну нічию — 3:3, тим самим фактично позбавивши підопічних Луческу надій на золоті медалі. Відтоді в усіх наступних поєдинках кам’янчани поступалися донеччанам, однак завше з боями. Останній приклад — неймовірний матч першого кола (2:1 за «гірниками»).

Відсторонення: немає — Мисик.

Неділя, 29 жовтня

14:00. ЗІРКА — ВОРСКЛА

Такого різнобарв’я випробувань, як цього сезону виніс наставник Монарьов, декому вистачає за кілька років: формування нової команди у міжсезонні, непоганий старт у Чемпіонаті, тривалий період без перемог (остання мала місце 26 серпня), а в останній зустрічі — два вилучення. У Сачка ситуація теж складна: його «Ворскла» опустилася з третього місця. Вигравати треба обом командам.

Відсторонення: Ковальов, Фаворов — Скляр.

17:00. ЗОРЯ — ОЛЕКСАНДРІЯ

В останніх двох поєдинках підопічні Вернидуба провели дев’ять голів, причому така фантастична результативність відповідає майже настільки ж фантастичній грі середньої й атакувальної ланок «Зорі». Чи зуміє команда Шарана нейтралізувати луганський натиск? І коли, нарешті, «Олександрію» прорве й перерветься її період невдач, нереалізованих моментів і нічиїх? Можливо, в неділю?

Відсторонення: Сухоцький — Полярус.

17:00. ВЕРЕС — ОЛІМПІК

За всю історію рівняни та донеччани провели єдину очну зустріч, яка дала нульову нічию. Таким чином доречно констатувати, що «все найкраще попереду», а це протистояння перебуває на стартовому етапі. Сьогодні названі команди посідають третє й п’яте місця в таблиці з різницею очок «плюс чотири» на користь підопічних Санжара. Якщо «Верес» мріє про «бронзу», має націлюватися на три бали.

Відсторонення: немає — Шабанов.

19:30. КАРПАТИ — ДИНАМО

Здобувши минулого туру першу за тривалий час перемогу, львів’яни ніби розірвали замкнуте коло. Принаймні оптимізму підопічним Зайцева прибуло. З другого боку, кияни вже доволі довго не виграють у Чемпіонаті, до того ж на тижні боролися за Кубок. Є ризик спрогнозувати невелику кількість голів: «Карпати» в принципі небагато забивають, а в «Динамо» останнім часом або 4:4, або 0:0.

Відсторонення: немає — Гонзалез.

Понеділок, 30 жовтня

19:00. ЧОРНОМОРЕЦЬ — МАРІУПОЛЬ

Винесений на понеділок матч може мати вражаюче непередбачувані наслідки щодо результату. Одесити сьогодні нестабільні (2:1 над «Динамо», 0:3 від «Ворскли»), маріупольці під орудою нового наставника ще не вигравали. У першому колі південці перемогли 3:0, причому «Чорноморець» очолював той же Бабич — цей фактор іще сильніше збільшує інтригу довкола завершальної зустрічі 14 туру.

Відсторонення: немає — Вакуленко.

Знаєшся на футболі? Реєструйся ТУТ та отримуй 500 грн!

Роби матч ще цікавішим та переходь за посиланням на сайт FAVBET, прогнозуй результат поєдинку та отримай бонус до 10000 грн + 300 fs на перший депозит!