Динамівці в оренді: Гол + пас Хльобаса

Динамо Київ 30 Жовтня, 10:35 1281
Динамівці в оренді: Гол + пас Хльобаса | 19-27
Підбиваємо підсумки тижня для динамівців, які виступають в оренді в інших клубах.

Ігровий уїк-енд для орендованих динамівців розпочався з сенсації у Харкові, де в 14-му турі УПЛ «Сталь» відібрала очки в «Шахтаря» (1:1). Безпосередню участь у цьому взяли Олександр Тимчик та Богдан Михайличенко, які провели на полі всі 90 хвилин. А перший ще заробив попередження у другому таймі за фол на Тайсоні.

Їх одноклубник, Олексій Щебетун, продовжує виступати за дубль кам᾿янської команди. У матчі молодіжних складів «Сталь» програла «гірникам» із рахунком 2:0, а Щебетун був замінений на 64-й хвилині, коли рахунок на табло ще був нульовим.

Також повні поєдинки за свої клуби відіграли Олександр Андрієвський і Павло Лук᾿янчук, обидві їх команди також зіграли внічию («Зоря» − «Олександрія» (2:2) та «Верес» - «Олімпік» (1:1) відповідно). А Олександр Осман провів увесь матч за дубль «Карпат», який у зустрічі з однолітками із «Динамо», як і в поєдинку основних складів, зіграв із рахунком 1:1.

Відзначимо, що наразі поза грою знаходяться Владислав Калітвінцев («Зоря») та Зураб Очігава («Олімпік»), які відновлюються після травм.

Сергій Рибалка відіграв 55 хвилин за «Сівасспор» в матчі 10-го туру турецької Суперліги проти «Кардемір Карабюкспора» Рибки, Селезньова та Блізніченка. Його команда забила вже без хавбека на полі та мінімально перемогла – 0:1.

А Віторіну Антунеш провів на полі увесь переможний для «Хетафе» матч із «Реал Сосьєдадом» (2:1) в 10-му турі Прімери. На рахунку португальця – одна спроба вдарити по воротах, по три зароблені та скоєні фоли, а також попередження, отримане за порушення наприкінці гри. Протягом матчу Віторіну зробив 27 передач партнерам із точністю 77,8%.

Єдиним орендованим динамівцем, який минулого тижня відзначився результативними діями, став нападник «Динамо» (Мінськ) Дмитро Хльобас. Його команда на виїзді розгромила аутсайдера «Іслочь» із рахунком 1:5, а українець у цьому матчі зробив результативний пас на співвітчизника Олександра Нойока в моменті з першим голом «Динамо» (31-ша хвилина), а згодом і сам записав своє прізвище на табло, забивши на 63-й хвилині. Ще через 10 хвилин Дмитро був замінений.