Вболівальники визнали Артема Кравця найкращим гравцем «Динамо» у жовтні

Динамо Київ 1 Листопада, 14:05 724
Вболівальники визнали Артема Кравця найкращим гравцем «Динамо» у жовтні | 19-27
Підводимо підсумки традиційного щомісячного опитування на звання найкращого гравця нашого клубу в жовтні.

Цей місяць не можна назвати успішним для київського «Динамо», оскільки команда Олександра Хацкевича здобула лише одну перемогу в шести матчах, тож навіть номінантів на звання найкращого гравця висувати було складно. Тим не менше, ми виокремили гравців, які виділялися у кращий бік у різних матчах жовтня.

З-поміж них найяскравіше себе проявив Артем Кравець, який якраз став героєм кубкового поєдинку в Олександрії, що знайшло своє відображення у голосах респондентів, 30% з яких віддали свої голоси Артемові.

Нагадаємо, Артем відкрив рахунок у грі в Олександрії на 36-й хвилині, потім вже у додатковий час на 107-й хвилині віддав ідеальний гольовий пас на Артема Бєсєдіна, який забив другий м’яч, а на 116-й відзначився ще одним голом, який, як пізніше виявилося, став переможним – «біло-сині» виграли з рахунком 3:2, завдяки чому вийшли до 1/4 фіналу.

Відзначимо, що у цьому матчі Кравець уперше у своїй кар’єрі виводив «Динамо» на полі в офіційній грі у якості капітана команди. Артемові була довірена капітанська пов’язка і в наступному матчі – проти «Карпат».

Також у жовтні він взяв участь у грі проти «Чорноморця». Вийшовши на заміну на 70-й хвилині, він скоротив відставання динамівців у рахунку на 78-й.

Вітаємо Артема з визнанням уболівальників та бажаємо ще більше яскравих матчів та переможних голів!