Німецькі ЗМІ: «Ярмоленко двічі програв дуель голкіперу «Баварії»

Світовий футбол 5 Листопада, 11:35 5253
Німецькі ЗМІ: «Ярмоленко двічі програв дуель голкіперу «Баварії» | 19-27
Німецькі ЗМІ невисоко оцінили дії українця в матчі з «Баварією». Як, втім, і всіх гравців «Боруссії».

Природно, що після домашньої поразки від «Баварії» (1:3), практично всі футболісти дортмундської «Боруссії» опинилися під вогнем критики з боку німецької преси. Не уникнув цієї долі і атакуючий півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко. Хтось назвав його «вбивцею моментів», а хтось - «футболістом, який може змінити все».

Головне спортивне видання Рура Revier Sport оцінило дії українця, який провів на полі 80 хвилин, на посередню четвірку. Якщо глянути на загальну картину джмелів - то не краще, але і не гірше більшості партнерів. Коментар до гри Андрія видання такий:

«Українець в грі з «Баварією» більше звичайного був зосереджений на оборонній роботі. Втім, це не особливо допомогло його команді. У наступальних діях він був хороший до того моменту, поки не наближався до мети. Ярмоленко двічі програв дуель голкіперу мюнхенців на 31-й і 44-й хвилинах».