Пулішіч радіє за Санчо, який замінив Ярмоленка в матчі «Боруссія» Д – «Баварія»

Світовий футбол 5 Листопада, 15:18 3176
Пулішіч радіє за Санчо, який замінив Ярмоленка в матчі «Боруссія» Д – «Баварія» | 19-27
​Півзахисник Борусії Д Крістіан Пулішіч прокоментував поразку від Баварії в центральному матчі туру чемпіонату Німеччини.

«У першому таймі ми вийшли зовсім не готові до гри. Баварія просто робила все, що хотіла. По перерві у нас була значно краща інтенсивність. Ми почали грати так, як треба була з самого початку, але було вже занадто пізно.

Я дуже радий за Джайдона Санчо (17-річний англієць, який замінив Ярмоленка на 79-й). Завжди вітаю його, коли він проводить свої перші ігри, тому що я пройшов той самий шлях.

Сподіваюся, що він продовжує грати добре і зможе допомогти нам. Він хороша людина, кумедний хлопець. Мені подобається, що поруч є ще один англомовний гравець», – цитує 19-річного американського вінгера офіційний сайт Бундесліги.

Юний Санчо зіграв уже 2 матчі за Борусію, виходячи на заміну на останні хвилини. Утім дортмундці набрали лише 1 бал у цих зустрічах.