Динамо Київ 10 Листопада, 11:57 1102
Віда та Піварич - однією ногою в Росії: про матчі динамівців у національних збірних | 19-27
Важлива перемога збірної Хорватії та гольова передача Кадара, яка не допомогла Угорщині.

Збірна Хорватії в першому матчі раунду плей-офф кваліфікації ЧС-2018 впевнено перемогла Грецію з рахунком 4:1. Захисник «Динамо» Домагой Віда провів за «картатих» увесь матч, а ще один динамівець, Йосип Піварич, залишився на лаві запасних.

Матч-відповідь у парі Хорватія - Греція відбудеться 12 листопада в Піреї.

Кваліфікація на ЧС-2018. Плей-офф

Хорватія - Греція 4:1

Голи: Модрич (13, пен.), Калінич (19), Перішич (33), Крамарич (49) - Папастатопулос (30)

Збірна Угорщини провела товариський матч із Люксембургом (обидві команди не кваліфікувалися на ЧС-2018). Із 52-ї хвилини угорці грали у меншості після вилучення Ловренчича, та поступилися карликовій країні - 2:1. Динамівець Тамаш Кадар провів за Угорщину весь поєдинок, відзначившись гольовою передачею на Ніколича на 18-й хвилині.

Товариський матч

Люксембург - Угорщина 2:1

Голи: Жоакім (15), М.Мартінс (84) - Ніколич (18)

Збірні Вірменії та Білорусі, які теж не потрапили на ЧС-2018, провели спаринг у Єревані. Команда Микити Корзуна, який провів на полі 62 хвилини, поступилася з рахунком 4:1, свій єдиний гол забивши з пенальті.

Вірменія - Білорусь 4:1

Голи: Озбіліз (41), Мхітарян (45), Овсепян (55), Варданян (84) - Сарока (58, пен.)