Україна U-21 поступилась одноліткам з Англії у матчі відбору до Євро-2019

Збірна України 10 Листопада, 20:02 742
Україна U-21 поступилась одноліткам з Англії у матчі відбору до Євро-2019 | 19-27
​Збірна України U-21 програла матч кваліфікації на ЧЄ-2019 збірній Англії 0:2.

Команди почали матч рівно та активно. На початку матчу Україна та Англія обмінялись моментами, але перший гол забили британці. Соланке отримав м'яч на лінії штрафного майданчика і влучно пробив у дальній кут воріт. Після забитого м'яча гра дещо заспокоїлась і проходила в середині поля. Українці активізувались наприкінці першого тайму, але гол забити так і не вдалось.

У другому таймі українці не збавляли обертів. Вже у дебюті другої половини зустрічі рахунок міг зрівнювати Зінченко, але воротар молодіжки Англії здійснив неймовірний сейв. Наступний момент втратив Бєсєдін, знову вдало зіграв воротар опонентів. На 62-ій хвилині голом відзначився Лук'янчук. Щоправда захисник молодіжної збірної України зрізав м'яч у власні ворота після прострільної передачі Грея. Господарі намагались виправити ситуацію і мали декілька моментів, але справжньої загрози для воріт англійців команда Головка створити не спромоглась.

У підсумку перша поразка у відборі на Євро-2019 – 0:2. Таким чином молодіжна збірна Англії закріпила за собою 1 місце, у активі британців 13 очок після 5 ігор. Україна має 5 очок після 4 ігор і розташовується на 3 місці.

Україна U-21 – Англія U-21 – 0:2

Голи: Соланке, 16, Лук'янчук, 62 (автогол)