11/11/2017 16:08 3330

Демарай Грей: «З українців Артем Бєсєдін був одним з найкращих»

Нападник «Лестера» і молодіжної збірної Англії Демарай Грей поділився враженнями від гри зі збірною України U-21 (0:2) та перебування в Києві.

«Це була непроста гра. Збірна України - дуже хороша команда. Але справа зовсім не в ній, ми просто перемогли знову.

З українців Артем Бєсєдін був одним з найкращих. Також хотілося б виділити Олександра Зінченка.

У нас були певні проблеми, які пов'язані з тим, що ми не знали, чого очікувати від збірної України, і хто з футболістів грає на високому рівні. Нам потрібно було просто показати свою гру. Наступного разу ми будемо готові на 100% до гри з українцями. Матч був хорошим досвідом для нас.

Я вперше в Україні, тому знаю про неї небагато. Однак знаю українські команди, такі як «Динамо» і «Шахтар» з Ліги чемпіонів.

Перед грою у нас була невелика прогулянка Києвом. Це дуже зайняте місто, де багато заторів і руху на дорозі. Київ - прекрасне місто для відвідування. Коли ми ввечері були в дорозі, бачили багато вогнів на вулицях, і це було чудово. Думаю, що в майбутньому ми ще побуваємо тут», - розповів Демарай Грей.

Розмовляла Ельзара Джапарова

ENG

«It was a difficult game. The national team of Ukraine is a very good. But it's all about us winning again.

From Ukrainians Artem Besedin was one of the best. Also Alexander Zinchenko was good. And it causes a few problems because you have doubts and you consider who is good at. And we have to do it again, play again with Ukraine. Next time we will play with them and we will be ready.

Conditions were hard today. We were swinging, we didn’t know what to expect from the Ukrainian team and who is good. We just had to show our game. The match was a good experience for us.

I know about Ukraine not so much, I am for first time here. However, I know Ukrainian teams, such as «Dynamo» and «Shakhtar» from the Champions League.

Before the game we had a short walk around Kiev. It is a very busy city, where there is a lot of traffic on the road. Kiev is a wonderful city to visit. When we were staying on a long road we saw lights on the streets. It was very nice», - said Demarai Gray.

Interviewed by Elzara Dzhaparova

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше