13/11/2017 10:59 4242

Марко Девич: «Я дав слово Суркісу, але того ж дня зателефонував Срна»

Нападник «Вадуца» розповів, як двічі міг стати гравцем київського «Динамо».

«Було два моменти, коли я міг перейти в «Динамо». Ігор Суркіс дуже хотів мене запросити. Перший раз був тоді, коли трапилася історія з продовженням контракту в «Металісті». У мене була стратегія, щоб назвати велику суму, а домовитися на половину. З'явилася інформація, що з харків'янами не складається, і у мене була пропозиція почекати півроку і перейти в «Динамо» вільним агентом. Тоді я домовився і залишився з «Металістом», хоча перед цим був важкий період в житті та переведення до дубля.

Вдруге такий варіант у мене був під час зборів перед Євро-2012. Практично домовилися з «Динамо», вони погодилися на мої умови, але в цей же день після розмови з Ігорем Суркісом мені подзвонив Даріо Срна і запросив у «Шахтар». Мені самому більше хотілося перейти в донецький клуб, адже тоді вони вже були в групі Ліги чемпіонів, і стиль гри цієї команди мені більше підходив. Знав, що якщо щось не вийде в «Шахтарі», то мене легко відпустять в «Металіст», а ось із «Динамо» навряд чи б я повернувся назад.

Після десяти місяців у «Шахтарі» повернувся до Харкова, ми взяли друге місце, і за цей період залишив найбільший слід в «Металісті». Радий, що в ці історичні півроку або рік був у харківському клубі. Ігор Суркіс щиро хотів бачити мене в своєму клубі, і мені незручно перед ним, адже фактично йому дав слово. Коли був у «Рубіні», то писали, що я можу перейти в «Динамо», але тоді мені ніхто не дзвонив. Втретє готовий був перейти в київський клуб, але ініціативи від «Динамо» не було», - розповів Девич програмі «Профутбол».


Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше