13/11/2017 11:29 537

Анатолій Коньков: «Навіть коли Колліна попісяти йшов​, ми повинні були йому заплатити»

Скандальний екс-президент ФФУ - про призначення Михайла Фоменка, контракт Колліни, пакистанські м’ячі за космічними цінами, а також візити до тодішнього президента Януковича.

Про свою роботу на чолі ФФУ:

«У мене не було маршальських планів, а був нормальний план, який ми могли потягнути за ці чотири роки».

Про пошук тренера для збірної:

«Я Реднаппа не запрошував і з ним не розмовляв, а з Ерікссоном розмовляв. Це досить інтелігентний тренер. Але мене оточували фахівці дуже великого калібру, які спали і бачили, щоб його запросити і більше платити».

Про Колліну:

«Кроків, які Колліна робив для поліпшення ситуації з суддівством, було не так мало. Так, будь-яка людина любить гроші, а Григорій Суркіс не тільки цей кабальний контракт підписав, але і заморочив голову тим, що ми йому недоплатили. Навіть коли Колліна попісяти йшов, ми повинні були йому заплатити».

Про візити до Януковича:

«Я ходив до Януковича, але не просив вирішити особисті питання, а щоб на державному рівні вирішити проблему допомоги дитячо-юнацькому футболу».

Про непобудований манеж у Вишгороді:

«Від ФІФА і УЄФА приходили транші, вистачало не тільки на будівництво манежу, але і ще на стадіончик на 5 тисяч. Потім включилися люди, які звинувачували мене в крадіжці 27 мільйонів. До мене приходили люди з автоматами. Я їх питав, що вони шукають. Шукали закордонні фірми. Я ж переводжу гроші в готівку? Звичайно, через Національний банк йду переводити».

Про пакистанські м'ячі:

«Знайдіть Анатолія Попова, адже він з самого початку взявся за цю справу, щоб поставити ці м'ячі».

Про нинішнє керівництво ФФУ:

«У мене є побажання для федерації, щоб вони ще більше політиків запросили. Вони у Верховній раді вже навели порядок, все так класно, от і в футболі потрібно більше політиків, адже вони в змозі допомогти».


Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше