Експертиза. Всі ТТД футболістів збірної України в грі проти Словаччини

Збірна України 13 Листопада, 12:39 968
Експертиза. Всі ТТД футболістів збірної України в грі проти Словаччини | 19-27
По воротах били тільки три футболісти, а найбільше дій скоїв центральний півзахисник. Все, що потрібно знати про гру українців в останньому спарингу.

Командні показники ТТД в поєдинку Україна - Словаччина ми вже розібрали, зазначивши, що такий футбол нашим тренерам потрібно взяти за основу. У Львові дійсно було достатньо показових моментів щодо багатьох виконавців збірної України, які добре виконували свої індивідуальні ролі в командній грі...

Андрій Пятов. 45 хвилин. 16 ТТД. Брак - 12%.

Грубо помилився, коли словаки забивали гол, відбивши м'яч перед собою. Правда, вийшов на цей матч з невеликим ушкодженням і в перерві попросив заміну. Контролю м'яча на своїй половині поля на цей раз було мало, тому виконав лише 12 передач, і тільки одна з них була неточною. Кожен третій пас віддав центральним півзахисникам.

Максим Коваль. 45 хвилин. 22 ТТД. Брак - 27%.

Результативних помилок не було, але провів гру не дуже впевнено. Віддав шість неточних передач, причому не тільки на чужу половину поля. Вісім разів вибивав м'яч на Юрія Коломойця.

Іван Ордець. 90 хвилин. 64 ТТД. Брак - 8%.

Виграв чотири єдиноборства з восьми, зробив лише шість відборів, перехоплень і підбирань. Виконав 48 передач з точністю 98%. Але кожен другий пас віддавав партнерам по обороні. В тактичному плані провів хорошу гру, досить високо витримуючи лінію захисту.

Євген Хачеріді. 80 хвилин. 67 ТТД. Брак - 4%.

Лідер команди за кількістю передач - 52 (точність - 98%). Найчастіше віддавав паси Івану Ордецю (14) і Марлосу (вісім). Виграв п'ять єдиноборств з семи, причому на другому поверсі - чотири з чотирьох. Здійснив вісім відборів, перехоплень і підбирань. У наших центральних захисників було так мало ТТД в обороні з однієї простої причини - більшість словацьких атак захлиналася далеко від воріт збірної України.

Едуард Соболь. 90 хвилин. 68 ТТД. Брак - 24%.

Давно не грав за збірну, але переконав у тому, що перехід у Славію пішов йому на користь. Раніше частіше пласирувався, тепер став грати більш агресивно. За загальною ефективністю гри поступився тільки Андрію Ярмоленку. Виграв 10 єдиноборств з 15-ти, став найкращим в команді за кількістю відборів (вісім), скоїв шість перехоплень і підбирань. Всього виконав 43 передачі з точністю 74%. Незважаючи на такий великий брак, віддав більше всіх пасів у третю зону і шість разів доставив м'яч у штрафний майданчик суперника. Записав в актив гольовий пас, зробив два обведення.

Олександр Караваєв. 62 хвилини. 60 ТТД. Брак - 17%.

Найкращий гравець у складі збірної України за відсотком виграних єдиноборств - 78% (сім із дев'яти), а також за кількістю перехоплень - вісім. Заробив три штрафних. Здійснив два обведення, зробив три флангові передачі. Всього віддав 37 пасів (точність - 78%). Більше третини своїх передач адресував Андрію Ярмоленку.

Руслан Ротань. 90 хвилин. 64 ТТД. Брак - 12%.

Лідер команди за кількістю виграних єдиноборств - вийшов переможцем в 13-ти дуелях з 20-ти. Здійснив сім відборів і чотири перехоплення. Виконав 40 передач, а точність склала 96%. В активі один гострий пас. Добре взаємодіяв із центральними півзахисниками, адресувавши м'яч Маліновському і Марлосу 11 разів і отримавши від них 14 передач. Єдиний у складі збірної України, хто у другому таймі набрав більше ТТД, ніж в першому. Чотири рази порушив правила.

Руслан Маліновський. 80 хвилин. 75 ТТД. Брак - 20%.

Мабуть, провів найкращий матч у складі національної команди, ставши лідером за кількістю ТТД. Виграв п'ять єдиноборств з 13-ти, зробив три обведення, два відбори і чотири перехоплення. На першому місці серед українців за кількістю підбирань - шість. Завдав три удари по воротах (всі - повз), виконав два гострих паси, а всього віддав 44 передачі з точністю 93%. Грав увесь час вперед, кожен третій пас направляв у третю зону.

Марлос. 76 хвилин. 67 ТТД. Брак - 22%.

Лідер команди за кількістю обводок (шість), гострих передач (чотири) і участю в швидких атаках (шість). Виграв вісім єдиноборств з 15-ти, зробив три відбори, а також п'ять перехоплень і підбирань. Всього виконав 40 передач, а точність склала 80%. 13 раз адресував м'яч Андрію Ярмоленку і тільки два - Євгену Коноплянці. Жодного разу не пробив по воротах.

Євген Коноплянка. 89 хвилин. 62 ТТД. Брак - 24%.

Виграв шість єдиноборств з 12-ти, зробив чотири обведення, п'ять відборів, перехоплень і підбирань. Завдав три удари по воротах, віддав три гострі передачі, взяв участь в п'яти швидких атаках. Всього виконав 33 паси з точністю 79%. Добре взаємодіяв з Русланом Малиновським (віддали один одному по сім точних передач). Кожен другий м'яч адресував в третю зону поля.

Андрій Ярмоленко. 90 хвилин. 61 ТТД. Брак - 20%.

В активі шість виграних єдиноборств з 10-ти, сім відборів, перехоплень і підбирань, два удари по воротах, три обведення і три гострі передачі. Всього віддав 37 передач, точність - 86%. Став найкориснішим гравцем матчу - його InStat Index склав 384 бали. Швидко знайшов спільну мову з Марлосом - один одному вони віддали 21 точний пас.

Юрій Коломоєць. 90 хвилин. 40 ТТД. Брак - 55%.

Лідер команди за кількістю єдиноборств - виграв сім дуелей з 23-х. Заробив два штрафних, зробив п'ять відборів і перехоплень. Виконав 12 передач з точністю 67%, жодного разу не пробив по воротах.

Як зіграли запасні?

Найбільше хвилин із польових гравців, які вийшли на заміну, отримав Богдан Бутко, який провів на полі без малого півгодини, але виконав всього дев'ять ТТД (брак - 11%). У решти було мало часу, щоб себе проявити, але і каші вони не зіпсували. В кінці матчу українці грали вже, скоріше, за рахунком, і в підсумку за другий тайм виконали на два десятка менше дій, ніж за першу половину поєдинку.

Євген ГРЕСЬ