13/11/2017 14:39 2055

Топ-20 гравців з найвищою зарплатнею в сезоні 2017/18

Список найбільш високооплачуваних футболістів світу.

Кріштіану Роналду, Ліонель Мессі та Неймар – троє найбільш високооплачуваних футболістів світу. Двоє перших домінували як на футбольному полі, так і в площині фінансів протягом останніх десяти років, але після переходу до ПСЖ Неймар, якщо враховувати вирахування на податки, заробляє майже стільки ж, скільки його колеги (якщо не більше).

Кріштіану та Ліонель у своїх клубах мають унікальні контракти, за якими виплачуються вже «вільні» від оподаткування суми. Роналду «Реал» підписав у 2009-му році за рекордну на той час суму, а сам гравець отримав статус найбільш високооплачуваного, коли у 2016-му підписав контракт на п'ять років.

За новим контрактом, Роналду отримує 365 000 фунтів стерлінгів на тиждень чистого – без відрахувань на податки. За рік Роналду заробляє більше 19-ти мільйонів фунтів стерлінгів чистої суми, а клубу, з урахуванням податків, рік утримання Роналду коштує 39 мільйонів фунтів стерлінгів.

Хто ж у футбольному світі отримує найбільше? У списку топ-20 футбольних багатіїв – шестеро представників китайської Суперліги, четверо гравців МЮ, троє представників МС, по двоє гравців «Реала», «Барси», ПСЖ, а також представники «Атлетико» і Челсі».

Топ-20 гравців з найвищою зарплатнею в сезоні 2017/18. Представники Китаю поруч з Мессі, Роналду та Неймаром - изображение 1Топ-20 гравців з найвищою зарплатнею в сезоні 2017/18. Представники Китаю поруч з Мессі, Роналду та Неймаром - изображение 2Топ-20 гравців з найвищою зарплатнею в сезоні 2017/18. Представники Китаю поруч з Мессі, Роналду та Неймаром - изображение 3

Тільки Роналду та Мессі мають контракти, за якими їм виплачуються зарплати «після сплати податків». У всіх інших – контракти зі звичними стосунками з податковою системою. Ці контракти також передбачають бонуси та підйомні за конкретні здобутки, але реальна заробітна платня є меншою від тих значень, які фігурують у ЗМІ.

Коли Роналду підписав новий контракт з «Реалом», «Барселона» запропонувала поліпшення фінансового становища Ліонелю Мессі. За новою угодою, аргентинець, нинішній контакт якого з «Барселоною» завершується влітку 2018-го року, отримує 275 000 фунтів стерлінгів на тиждень після сплати податків. У рік – це більше 14,5 мільйонів фунтів чистого заробітку. Такі показники дозволили Мессі стати другим найбільш високооплачуваним футболістом планети після Кріштіану Роналду.

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше