13/11/2017 14:39 2031

Топ-20 гравців з найвищою зарплатнею в сезоні 2017/18

Список найбільш високооплачуваних футболістів світу.

Кріштіану Роналду, Ліонель Мессі та Неймар – троє найбільш високооплачуваних футболістів світу. Двоє перших домінували як на футбольному полі, так і в площині фінансів протягом останніх десяти років, але після переходу до ПСЖ Неймар, якщо враховувати вирахування на податки, заробляє майже стільки ж, скільки його колеги (якщо не більше).

Кріштіану та Ліонель у своїх клубах мають унікальні контракти, за якими виплачуються вже «вільні» від оподаткування суми. Роналду «Реал» підписав у 2009-му році за рекордну на той час суму, а сам гравець отримав статус найбільш високооплачуваного, коли у 2016-му підписав контракт на п'ять років.

За новим контрактом, Роналду отримує 365 000 фунтів стерлінгів на тиждень чистого – без відрахувань на податки. За рік Роналду заробляє більше 19-ти мільйонів фунтів стерлінгів чистої суми, а клубу, з урахуванням податків, рік утримання Роналду коштує 39 мільйонів фунтів стерлінгів.

Хто ж у футбольному світі отримує найбільше? У списку топ-20 футбольних багатіїв – шестеро представників китайської Суперліги, четверо гравців МЮ, троє представників МС, по двоє гравців «Реала», «Барси», ПСЖ, а також представники «Атлетико» і Челсі».

Топ-20 гравців з найвищою зарплатнею в сезоні 2017/18. Представники Китаю поруч з Мессі, Роналду та Неймаром - изображение 1Топ-20 гравців з найвищою зарплатнею в сезоні 2017/18. Представники Китаю поруч з Мессі, Роналду та Неймаром - изображение 2Топ-20 гравців з найвищою зарплатнею в сезоні 2017/18. Представники Китаю поруч з Мессі, Роналду та Неймаром - изображение 3

Тільки Роналду та Мессі мають контракти, за якими їм виплачуються зарплати «після сплати податків». У всіх інших – контракти зі звичними стосунками з податковою системою. Ці контракти також передбачають бонуси та підйомні за конкретні здобутки, але реальна заробітна платня є меншою від тих значень, які фігурують у ЗМІ.

Коли Роналду підписав новий контракт з «Реалом», «Барселона» запропонувала поліпшення фінансового становища Ліонелю Мессі. За новою угодою, аргентинець, нинішній контакт якого з «Барселоною» завершується влітку 2018-го року, отримує 275 000 фунтів стерлінгів на тиждень після сплати податків. У рік – це більше 14,5 мільйонів фунтів чистого заробітку. Такі показники дозволили Мессі стати другим найбільш високооплачуваним футболістом планети після Кріштіану Роналду.

Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше