13/11/2017 17:32 1756

Трансферні пошуки. Європейська Африка. Частина 1

«Динамо» може знайти в Буркіна-Фасо чи Нігерії талановитих хлопців, придбати їх за копійки і розкрутити. Та це питання глибини селекції. «Динамо» в останні роки чомусь так глибоко не копає.

У цей час, коли всі зосереджені на справах збірних, у нас тема Маріуполя привертає значно більше уваги, ніж матч із словаками у Львові. Саме зараз дуже зручний час для трансферних матеріалів. Вже давно готую цей матеріал. В процесі так вийшло, що мені вдалось знайти трьох дуже перспективних і молодих гравців.

Це все гравці 1998 р.н. і представники Африки. Хоча і грають в Європі. На сьогодні вони тільки набирають оберти, і їх трансферна вартість досить адекватна. Не факт, що через рік вони не будуть коштувати в рази більше. Молоді африканські гравці – гарні інвестиції.

Іссах Абасс

19-ти річний ганський вінгер словенської Любляни. Він потрапив до цієї команди у 18, взимку 2017-го, і з перших матчів одразу себе зарекомендував. Спочатку він був у піврічній оренді, а влітку його підписали лише за 150 тис євро. Зараз це найкращий гравець місцевого чемпіонату. У Іссаха робоча права нога. Та грає він на обох флангах. Навесні більше грав справа, а восени вже зліва. Відрізняється він від більшості гравців місцевого чемпіонату безумовно інтелектом. Він чудово бачить поле. Прекрасна швидкість, вміння розкачати суперника навіть з місця. І це не тільки швидкість бігу, а і швидкість прийняття рішень. Гарна техніка і прекрасна стійкість в ногах, жорсткість, вміння вести силову боротьбу. У Абасса безумовно гарний потенціал. Наступний трансфер для нього буде вирішальним.

Джозеф Пейнтсіл

Також 19-ти річний ганський атакуючий півзахисник, плеймейкер угорського Ференцварошу. Яскравий гравець із прекрасними атакуючими здібностями. Такий собі перспект із поставленим ударом, якісною технікою, вмінням загострити гру за рахунок індивідуальних дій. Гравець командний, не бере на себе забагато. Та індивідуальні атакуючі якості дійсно пристойні. Безумовно, у нього є потенціал вирости в цікавого атакуючого гравця. І тут також великим фактором буде його наступний трансфер.

Хассане Банде

Із всіх кандидатур ця безумовно буде найважчою. 19-ти річний вінгер Мускрона. Хоча Мускрон іде на останньому місті в чемпіонаті, та Банде один із кращих гравців чемпіонату. Справжнє відкриття цього року. Гравця взяли із команди з Буркіна-Фасо за копійки. І гравець сходу заграв на дуже високому рівні. Так, це типовий інвекторний вінгер за позицією. Та хлопець грає значно ширше. Особливо гарно він виглядає у штрафному майданчику. У Банде природня техніка і швидкість, розуміння футболу. Можна сміливо сказати про те, що серед бельгійських грандів, тобто Брюгге і Андерлехта, вже зараз йде боротьба за цього гравця. Було б непогано і нам втрутитись.

Дійсно, всі ці гравці не на слуху. 19 років – досить юний вік. По суті, всі ці хлопці проводять перший рік у великому футболі. І не факт, що далі в них все складеться. Та тут треба включати всім відому «чуєчку». Динамо може самостійно знайти в Буркіна-Фасо чи Нігерії таких же талановитих хлопців, придбати їх за копійки і розкрутити. Та це питання глибини селекції. Динамо в останні роки чомусь так глибоко не копає.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше