13/11/2017 19:57 644

Місія ПСЖ щодо фінансового фейр-плей. Як отримати 75 мільйонів?

Як ПСЖ може заробити 75 мільйонів євро?

Париж до завершення сезону повинен виконати місію щодо фінансового фейр-плей. Аби не порушити правил «чесної гри», ПСЖ повинен до кінця футбольного року знайти 75 мільйонів прибутку.

Раніше такі проблеми перед парижанами не поставали, але зараз, коли було придбано декілька футболістів за шалені суми коштів, ситуація змінилася. Підписання Неймара і Мбаппе призвело до того, що чимало клубів почали тиснути на УЄФА з вимогами перевірити звіти паризького клубу. Тепер ПСЖ повинен збалансувати рахунки і знайти 75 мільйонів євро для того, аби уникнути санкцій. Які варіанти є у парижан?

  • 1. Продаж гравців

Це варіант, який босам паризького клубу подобається найменше. Взимку парижани не планують розлучатися зі своїми футболістами, хоча й розуміють, що це – найшвидший і найнадійніший спосіб отримати заповітних 75 мільйонів євро.

ПСЖ (Франция)

  • 2. Прибутки від продажу телеправ

Якщо ПСЖ досягатиме успішних результатів в турнірах, у яких зараз конкурує, то клуб може підвищити ціну для телевізійників.

  • 3. Продаж квитків

Після придбання Неймара та Мбаппе, ПСЖ привернув до свого бренду ще більше уваги. Зріс попит, а, отже, може зрости й ціна на квитки.

ПСЖ (Франция)

  • 4. Мерчендайзинг

І тут не обходиться без Неймара та Мбаппе. Запросивши зірок першої величини, ПСЖ може збільшити суми заробітку від продажів футболок, сувенірів та інших клубних атрибутів.

ПСЖ (Фарнция)

  • 5. Тури під час міжсезоння

Це метод, який доступний для дійсно великих клубів. Вони можуть під час пауз у чемпіонаті подорожувати екзотичними країнами, влаштовувати тури і заробляти гроші. Так ПСЖ може відбити 75 мільйонів євро.

За матеріалами Marca

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше