13/11/2017 20:12 488

Бельгійський кореспондент: «Після кожного тренування Роман Яремчук залишається та займається індивідуально»

​Кореспондент провідного бельгійського видання Het Laatste Nieuws Нільс Пойссоннер розповів про адаптацію Романа Яремчука в «Генті».

«Колишній тренер «Гента» Хейн Ванхазебрук, який зараз очолює «Андерлехт», спочатку заявив на одній з прес-конференцій наступне: «Цей хлопець не готовий для першої команди. Рівень його кондицій і фізичного стану поки що незадовільний. Ми на нього розраховуємо, але зараз нам слід почекати, поки він набере форму».

Я думаю, що його дебютні десять хвилин в матчі з «Андерлехтом» були нормальними. Він не продемонстрував нічого особливого, його перший виступ можна описати як «нормальним» - не добрим, але й не поганим. Після того матчу Ванхазебрук сказав: «Як ви бачите, на сьогоднішній день у нас немає нападників, які б добре грали головою. Ні Сілла, ні Яремчук такими не є. Тому нам було важко протистояти центральним захисникам «Андерлехта», які гарні в грі на другому поверсі. Проблема в тому, що нам потрібен забивний центрфорвард, інакше вигравати не можна».

Сілла, як правило, є основним нападником. Ванхазебрук хотів бачити його в «Генті», і клуб придбав його у «Ейпена» за 3,85 млн євро. Тому Сілла був самовпевненим і знав, що його місце в стартовому складі від нього нікуди не дінеться; у попередні місяці він постійно отримував шанс за шансом. Однак з приходом на пост головного тренера Іва Вандерхаге саме Яремчук став основним нападником «Гента». Після матчу зі «Стандардом», в якому Яремчук забив свій перший м'яч за «Гент», Вандерхаге сказав, що український нападник «готовий землю гризти».

Роман не так добре говорить по-англійськи як хотілося б, але він зайнявся вивченням. Він ходить на курси англійської тричі на тиждень. Він голодний до ігрової практики і питає: «Як мені стати кращим? Що мені потрібно зробити? Поясніть мені, покажіть мені. Я тренуюся з усіх сил і щодня намагаюся вдосконалюватися». Саме цим Яремчук і підкуповує, Вандерхаге дуже задоволений подібним настроєм. Роман вже непогано адаптувався в команді - ще не на 100%, але він уже на підході до цієї позначки. Як доказ можна навести його хороший гол у ворота «Стандарда».

Після кожного тренування Яремчук залишається і займається індивідуально - щоб набрати кращу форму. Тренер дуже ним задоволений, після останньої гри Вандерхаге заявив: «У Романа є все, щоб стати дійсно класним нападником». І дійсно: у Яремчука хороша техніка і здатність набирати високу стартову швидкість.

Особисто я Романом дуже задоволений, фанати теж. Він доброзичливий і спокійний хлопець, який працює на тренуваннях до сьомого поту. Думаю, зараз він грає не на повну потужність. По-перше, зараз без знання мови йому важко налагодити спілкування з партнерами. Але як тільки він підтягне рівень своєї англійської, він стане розуміти товаришів по команді, і їх взаємовідношення налагодиться. По-друге, він зараз ще досить молодий. Видно, що у цього хлопця серйозний потенціал. У Бельгії проводиться достатня кількість матчів, і я бачу багато можливостей, щоб Роман зумів проявити себе вже в найближчий місяць», - цитує кореспондента бельгійського видання Het Laatste Nieuws footboom.com.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше