Німеччина та Франція зіграли внічию у товариському матчі

Світовий футбол 14 Листопада, 23:52 712
Німеччина та Франція зіграли внічию у товариському матчі | 19-27
Збірні Німеччини та Франції не виявили сильнішого у Кельні – 2:2.

Збірна Німеччини 26 раз в історії грала в Кельні, де здобула 18 перемог. Початку матчу передувала хвилина мовчання – присутні вшанували пам’ять Ганса Шефера, легендарного нападника місцевих «цапів», чемпіона світу 1954 року. Йоахім Льов поставив до старту не надто переконливого останнім часом Месута Озіла, а Дідьє Дешам залишив на заміні Антуана Грізманна. Перший тайм цілком закономірно залишився за гостями. Ляказетт повинен був забивати на 19 хвилині, але реакція Траппа врятувала «біло-чорних». На 32 хвилині голкіпер ПСЖ парирував неприємний удар одноклубника Мбаппе. Буквально через мить Мартіаль без проблем обіграв Зюле та віддав на Ляказетта – нападнику англійських «канонірів» залишалося не схибити в порожні ворота.

На початку другого тайму свіжий Рюдігер незрозуміло як примудрився не замкнути ідеальний простріл від Дракслера. На 55 хвилині Вернер не змарнував шикарну передачу від Озіла, пробивши поміж ніг Манданда – 1:1. Французи відразу відповіли моментом Мартіаля, і знову надійно зіграв Трапп. На 70 хвилині Кроос з штрафного влучив в поперечину. «Сині» помчали в атаку, яку завершив Ляказетт. Пропустивши вдруге, господарі більше серйозно не загрожували голкіперу Марселя. Здавалося, мінімально переможуть французи, але в компенсований час Штіндль встановив нічию – 2:2.

Товариський матч. Німеччина – Франція – 2:2

Голи: Вернер, 56, Штіндль, 90+3 – Ляказетт, 33, 71