16/11/2017 20:36 1011

Владислав Гельзін: «Висловлювання якогось менеджера мене мало хвилюють»

Президент «Олімпіка» в інтерв'ю 1927.kiev.ua прокоментував спробу образити «олімпійців» та ще шість команд УПЛ віце-президентом «Маріуполя», розповів, чи є інтерес до Артема Шабанова з боку «Динамо» та про майбутнє Павла Лук'янчука.

— Якою була Ваша реакція на пост віце-президента «Маріуполя», де «Олімпік» був зображений, як один із собак на повідку у «Динамо»?

— Перш ніж давати такі картинки, потрібно прочитати, яке питання поставила Прем'єр-ліга: «Як ви вважаєте, в кабінетах вирішувати, кому давати три очки, чи на футбольному полі?». Ми відповіли: «Звісно, на футбольному полі». Виходячи із цього питання ми відповіли, що доля трьох пунктів повинна вирішуватися на футбольному полі. Взагалі, це питання тільки для трьох: «Маріуполя», «Динамо» та ФФУ. В регламенті немає такого пункту, що клуби можуть вирішувати, чи відбудеться матч, чи ні. Для чого це питання підіймати і «стикати лобами» команди?

Для чого коментувати наші дії? Я, наприклад, не коментую дії «Маріуполя». Це некоректно по відношенню до наших колег по чемпіонату. Тим більше, він не президент клубу і не тратить на нього свої кошти. Тому, висловлювання якогось менеджера мене мало хвилюють. Нехай спочатку правильно прочитає питання, яке дала Прем'єр ліга.

— Тепер про приємне: що можете сказати про дебют Шабанова?

— Артем зіграв мало часу, але добре, що його викликали. Своєю роботою на футбольному полі, працьовитістю він заслужив цей виклик. По тому, як він виглядає в захисті «Олімпіка» зараз, можна стверджувати, що він є реальним претендентом на номер в основному складі національної збірної.

— Чи є до нього інтерес з боку «Динамо» чи «Шахтаря»?

— Поки що ми тільки читаємо, що є інтерес до Шабанова у цих клубів. Я говорив з Артемом — на нього ніхто з цього приводу не виходив. До нас теж не зверталися.

— Хто з «Олімпіка» може отримати виклик у національну команду найближчим часом?

— Я вважаю, що це Заурі Махарадзе — наш голкіпер. Також, хорошу форму набрав Андрій Богданов. Він є одним із лідерів «Олімпіка», наразі. Ці гравці дійсно можуть заслужити шанс на виклик у збірну України найближчим часом.

— Павло Лук'янчук теж на днях допоміг молодіжці переграти шотландців (2:0). У нього незабаром закінчиться орендна угода – чи планує «Олімпік» продовжувати контракт з ним?

— Лук'янчук постійно додає в грі. Він набереться досвіду і в майбутньому буде дійсно хорошим футболістом. На нього недаремно звертають увагу і викликають у молодіжну збірну. А про продовження контракту ще рано говорити. Ми подивимося, які позиції нам потрібно підсилити і від цього будемо відштовхуватися. Серед можливих варіантів будуть, знову ж таки, й орендовані гравці, хоча я постійно «б'юся» над тим, щоб таких футболістів було у нас якомога менше.

Розмовляв Микола Тимощук

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше