Динамо Київ 17 Листопада, 23:02 1283
Володимир Шаран: «Знали, що рано чи пізно заробимо очки в матчі проти «Шахтаря» або «Динамо» | 19-27
Головний тренер «Олександрії» прокоментував перемогу своєї команди над «Шахтарем» в матчі 16-го туру УПЛ (1:2).
«Позитивних емоцій в роздягальні було дуже багато. Ми дуже довго йшли до цієї перемоги і завжди вірили в наших хлопців. Спасибі президенту, який вірив в тренерський штаб. Ми знали, що рано чи пізно заробимо очки в матчі проти «Шахтаря» або «Динамо». Це дійсно історична перемога. Хлопці віддавалися на полі. І головне, не було такого, що ми граємо в «бий вперед – гра прийде».

Полярус вийшов форвардом через те, що він також грав нападника в минулому сезоні в Харкові проти «Шахтаря», і зіграв непогано. Вирішили нічого не вигадувати, тим більше, що у нього є дуже хороша швидкість. Нарешті дочекалися і передач від Бацули, який дуже добре проявляв себе на тренуваннях.

Ми прекрасно знали, що у «Шахтаря» буде багато моментів біля наших воріт. Було і везіння, і хороша гра Паньківа, але і у нас було достатньо моментів, могли забивати у другому таймі третій гол.

Це все робота не тренуваннях, ми спокійно готувалися. Я бачив, що хлопці були психологічно вбиті, тому що ми не поступалися іншим командам за грою, окрім другого тайму в матчі з «Динамо». Ми знали, що рано чи пізно нас прорве», - сказав Шаран в ефірі каналу «Футбол 1».