«Динамо» U-19 розгромило «Зорю»

Динамо Київ 18 Листопада, 16:09 1263
«Динамо» U-19 розгромило «Зорю» | 19-27
18 листопада у Чапаєвці відбувся матч 13-го туру чемпіонату України U-19 між київським «Динамо» та луганською «Зорею». Кияни володіли перевагою впродовж усього матчу - і перемогли з рахунком 4:1.

Динамівці заволоділи ініціативою з перших хвилин - і вже на 11-й хвилині забили перший м'яч. Юрій Козиренко виконав подачу з лівого флангу, а Євген Ісаєнко замкнув її, відкривши рахунок у матчі.

Незабаром хороші моменти були у луганчан, але голкіпер і захисники «Динамо» добре виконали свою роботу, не давши «Зорі» зрівняти рахунок. У середині першого тайму кияни подвоїли свою перевагу. Ісаєнко знову взяв участь у гольовій атаці, тільки цього разу він асистував, а Клим Приходько результативно пробив по воротах з лінії штрафного майданчика.

До кінця першого тайму кияни мали ще ряд шансів вразити ворота луганчан, але зробити цього не вийшло.

У другому таймі «Зорі» вдалося зменшити відставання завдяки голу Сергія Демченка з кількох метрів після передачі Плечія. Але «біло-синіх» не влаштовував такий рахунок у домашньому матчі. На 89-й хвилині Олег Лига, який незадовго до цього вийшов на заміну, отримав хорошу передачу від Владислава Наумця - і забив третій для «Динамо» у цій грі м'яч.

Через хвилину Наумця збили в штрафному майданчику, за що арбітр призначив пенальті у ворота гостей. Станіслав Сорокін, який щойно вийшов на поле, впевненим ударом реалізував його, зробивши рахунок у матчі 4:1.

«Динамо» (Київ) - «Зоря» (Луганськ) - 4:1

«Динамо»: Кучерук, Малишкін (Дмитрук, 56), Чуєв, Сирота, Мельничук, Приходько, Козиренко, Наумець (Сухоручко, 90+2), Ващишин (Сорокін, 89), Духан (Лига, 78), Ісаєнко.

«Зоря»: 1. Колесов, 6. Агапов, 4. Шакун, 10. Загоруйко, 17. Вовченко, 5. Решетов, 13. Піддубний (Васько, 68), 14. Демченко, 11. Білоцерківець, 8. Левенець (Плечій, 64), 9. Алефіренко.

Голи: Ісаєнко (11), Приходько (28), Лига (89), Сорокін (90+2) - Демченко (66).

Попередження: Козиренко (50).