Флеш-коментар головного тренера «Зірки»

Світовий футбол 18 Листопада, 16:47 1266
Флеш-коментар головного тренера «Зірки» | 19-27
Роман Монарьов прокоментував сьогоднішній матч своєї команди з київським «Динамо» (0:2) у 16-му турі чемпіонату України.
«Що стосується ситуації з першим голом, то в тому епізоді наш захисник Пепе випустив з уваги Мбокані, він повинен був грати з ним щільніше. Це індивідуальна помилка, але треба відзначити як хорошу по виконанні передачу, так і відкривання Мбокані. У цьому епізоді всі наші захисники не дограли. Прикрий гол, адже ми готувалися до таких «стандартів» у виконанні «Динамо». По суті, можна говорити про порушення ігрової дисципліни.

Після того, як пропустили перший гол, нам довелося поміняти план на гру, ми стали розкриватися, і у «Динамо» з'явилося більше простору. Маючи в своєму складі хороших виконавців, наш суперник цим скористався.

У другому таймі ми трошки перебудувалися. Мене не влаштовувала там компактність, з якою грала наша команда. Почали ми другий тайм активно, створили напівмоменти, але цього виявилося недостатньо для того, щоб переламати хід зустрічі. Якби ми забили, то, це може, додало б нам якийсь емоційний сплеск. Але, на жаль, до цього справа не дійшла.

Повторюся, найбільше засмутило відсутність належної компактності в командних діях. По суті, ми не виконали план на гру. З іншого боку, ми відчували відчутні кадрові проблеми в лінії оборони. Наші молоді футболісти, які сьогодні вийшли на поле в цій лінії, дуже старалися, але за якістю, звичайно, поступалися своїм опонентам», - сказав Монарьов в ефірі телеканалу «Футбол 2».