Німецька преса оцінила гру Коноплянки в матчі з «Гамбургом»

Футбол України 20 Листопада, 12:43 1848
Німецька преса оцінила гру Коноплянки в матчі з «Гамбургом» | 19-27
Преса відзначила помітний прогрес футболіста збірної України та зауважила, що це був найкращий його матч за «Шальке» в цьому чемпіонаті.

Вчорашня домашня перемога «Шальке» над «Гамбургом» (2:0) і сходження 04-х на другий рядок у турнірній таблиці чемпіонату Німеччини, не залишилися непоміченими тамтешніми ЗМІ. Звичайно ж, в центрі загальної уваги опинився атакуючий півзахисник збірної України Євген Коноплянка. Наш хлопець у цій грі заробив для своєї команди пенальті та віддав гольовий пас.

Серед інших, провідне спортивне видання Рура Revier Sport, авторитетно повідомило, що це була поки найкраща гра українця в складі «Шальке» в чемпіонаті країни зразка сезону-2017/2018. Коментар до його заслуженої «двійки» (вище може бути тільки одиниця) був такий:

«Найкращий матч Коноплянки в сезоні. Українець заробив ключовий пенальті, а також відзначився кількома небезпечними ударами по воротах суперника. Особливо був хороший постріл на 25-й хвилині. Після перерви Коно багато і виправдано йшов у дриблінг. Його гольова передача на Бюргшталлера стала логічним завершенням відмінної роботи».

Додамо, що цей пас став першою результативною дією Жені в складі «Шальке» у Бундеслізі з 19 серпня, коли він забив гол у ворота «РБ Лейпциг».