Збірна України U-16 поступилася Португалії

Збірна України 20 Листопада, 16:25 1348
Збірна України U-16 поступилася Португалії | 19-27
Юнацька збірна команда України серед гравців 2002 року народження у другому з двох запланованих товариських матчів зазнала мінімальної поразки від однолітків з Португалії – 0:1.

«Синьо-жовті» виглядали досить гідно на фоні потужних суперників, незважаючи на те, що у п’ятницю підопічні Володимира Єзерського мали спаринг із бельгійцями (2:1).

І в першій половині грі, і після перерви українці мали нагоди для взяття воріт португальців, проте долю поєдинку вирішив 11-метровий удар, призначений у другому таймі і впевнено реалізований господарями поля.