Майже півтайму Роман Яремчук грав із розсіченням ікри

Світовий футбол 20 Листопада, 19:24 1705
Майже півтайму Роман Яремчук грав із розсіченням ікри | 19-27
У переможному матчі проти «Локерена» нападник «Гента» Роман Яремчук був замінений після першого тайму.

За інформацією бельгійських ЗМІ, український нападник «Гента» Роман Яремчук був замінений у перерві матчу з «Локереном» через пошкодження. Вдалося з'ясувати характер травми форварда - виявляється, ще в середині першого тайму йому розсікли литковий м'яз, тому і довелося просити заміну під час перерви. Сам нападник не виключає, що повернеться в лад вже до найближчого поєдинку своєї команди.

Нагадаємо, що вчора «Гент» здобув перемогу на виїзді - 3:0.За 45 хвилин Яремчук виконав 24 ТТД, виграв чотири єдиноборства з 10-ти, завдав один удар по воротах. Перемога дозволила «Генту» піднятися на 10-е місце в турнірній таблиці, в наступній турі команда колишнього форварда «Динамо» приймає «Мускрон», який йде 11-м.