Роналду повторив рекорд Реброва

Динамо Київ 22 Листопада, 10:50 4508
Роналду повторив рекорд Реброва | 19-27
Кріштіану Роналду зумів повторити досягнення екс-нападника «Динамо» Сергія Реброва.

Нападник «Реала» Кріштіану Роналду відзначився на 49-й хвилині матчу групового турніру Ліги чемпіонів проти АПОЕЛ (0:6). Форвард забиває в стартових п'яти іграх групового турніру. Раніше це вдавалося лише двом гравцям - Алессандро Дель П'єро в «Ювентусі» (сезон-1995/96) і Сергію Реброву в київському «Динамо» (сезон-1997/98).

Через п'ять хвилин Роналду забив другий м'яч і поліпшив власний рекорд за кількістю ігор турніру, в яких він відзначався більш ніж один раз. На даний момент не менше двох голів він забивав в 32 зустрічах Ліги чемпіонів. Другим за цим показником іде форвард «Барселони» Ліонель Мессі - 27 ігор, пише «СЭ».