23/11/2017 12:56 1474

Герой футбольного дня. Олег Гусєв

А чи потрібен Олег Гусєв нинішньому Динамо?..

Недоречно говорити про чіткий курс «Динамо» на омолодження. У складі команди виступає чимало досвідчених гравців. Ба більше, Олександр Хацкевич, на відміну від Сергія Реброва, дуже обережно довіряє молоді, зазначаючи, що всім ще потрібно обростати м'язами.

Немає чіткого вектору й у бік легіонерів / українізації. Піваріч, Кендзьора, Кадар, Корзун, Мбокані, Гонсалес, Віда, Хачеріді, Гармаш, Сидорчук, Буяльський – це все кістяк «Динамо». Відтак, Олег Гусєв не став «жертвою» зміни стратегії (принаймні, під жоден вектор випадок Олега не підпадає). Причина не потрапляння колись системотворчого футболіста «Динамо» до складу – не конкурентоспроможність.

Олег Гусев (Динамо)

Олег часто опиняється в заявці команди, але на полі з'являється рідко. В чемпіонаті України станом на зараз півзахисник провів три неповних поєдинки – 135 ігрових хвилин загалом (проти «Сталі», «Чорноморця» і «Карпат»). Двічі Гусєв виходив в основі, але в обох випадках з поля йшов завчасно. Ще одного разу був вихід на заміну.

У єврокубках в поточному сезоні Гусєв провів вісім хвилин, вийшовши на заміну в домашньому матчі проти «Скендербеу». Зважаючи на такі показники, навряд чи сам Олег вважає своє повернення до «Динамо» правильним рішенням.

В сьогоднішньому матчі проти «Скендербеу» Хацкевич, незважаючи на гострий кадровий дефіцит (відсутність Гармаша, Буяльського, Мбокані, Гонсалеса) може також обійтися без Гусєва. Відрядити наприклад, на фланг півзахисту Миколу Морозюка, а в обороні зіграти з Кендзьорою. Або змістити на позицію вінгера Жуніора Мораєса, а на вістрі атаки довіритися Бесєдіну. А можна на фланг, протилежний флангові Циганкова, виставити Гусєва. Для Олега Анатолійовича це був би лише четвертий поєдинок в цьому сезоні, третій у основі загалом і перший в основному складі – у єврокубках.

Олег Гусев (Динамо)

В будь-якому випадку, нинішній стан речей – не те, про що мріяв Олег Гусєв на зорі кар'єри. Але у «Динамо» так буває…

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше