Збірна Італії - чемпіон світу-2006. Де вони зараз?

Світовий футбол 23 Листопада, 20:22 2080
Збірна Італії - чемпіон світу-2006. Де вони зараз? | 19-27
Чим зараз займаються гравці неймовірної «Скуадри Адзурри», яка виграла Кубок Світу в 2006-му році?

Джанлуїджі Буффон

Цей рік дуже суперечливий для Джі-Джі: з одного боку, він став найкращим голкіпером року за версією ФІФА, з іншого - програв фінал Ліги чемпіонів і закінчив кар'єру в збірній Італії, не вийшовши на Чемпіонат Світу. Але він все одно - легенда. І як добре, що ми все ще можемо спостерігати його гру...

буффон и бонуччи

Фабіо Гроссо

C червня 2017 го року Гроссо тренує «Барі». Зараз цей клуб займає перше місце в Серії В, але щільність в турнірній таблиці - дуже висока: стільки ж очок - у «Парми», на одне менше - у «Фрозіноне», «Венеції» і «Палермо».

Фабіо Каннаваро (к)

Каннаваро тренує «Гуанчжоу Евергранд». До слова, нещодавно клуб під його керівництвом став чемпіоном Китаю!

пирло - щербина

Джанлука Дзамбротта

Екс-захисник зараз працює асистентом головного тренера в «Цзянсу Сайнт» (12-е місце в чемпіонаті Китаю).

Марко Матерацці

Працював тренером в індійському «Ченнаїні», зараз бере участь в матчах зірок і ветеранів.

Дженнаро Гаттузо

Два роки тренував «Пізу», c весни займається Прімаверою «Мілана».

матерацци

Франческо Тотті

Цього року чудовий Франческо Тотті завершив кар'єру гравця. Зараз «Імператор» працює директором «Роми»: через велику зайнятість Ческо навіть довелося кинути тренерські курси. Тотті на курсах замінив Сімоне Перротта.

Сімоне Перротта

Як було сказано вище, зараз Сімоне отримує тренерську освіту.

Андреа Пірло

Буквально кілька тижнів тому чудовий Маестро Андреа Пірло завершив свою кар'єру у віці 38-и років в «Нью-Йорк Сіті».

Мауро Каморанезі

Мауро разом з Лукою Тоні і Марко Амелією ходить на курси, щоб отримати тренерську ліцензію категорії В.

Лука Тоні

Працював спортивним директором «Верони», відвідує тренерські курси. У вересні одружився на матері своїх дітей Марті Чекетті.

лука тони

Даніеле Де Россі

Де Россі продовжує грати за «Рому», а ось кар'єру в збірній після недавнього вильоту в плей-оф Кваліфікації ЧС від Швеції вирішив завершити. У матчі зі скандинавами запам'ятався тим, що відмовився виходити на поле, коли команді потрібен був форвард, щоб забивати і перемагати.

Де Росси

Алессандро Дель П'єро

Працює експертом «Sky Sports». Нещодавно відвідав Москву, де взяв участь разом з Кака і Зіданом у презентації м'ячі Чемпіонату Світу-2018.