«Зоря» поступилась на виїзді «Естерсунду»

Футбол України 23 Листопада, 22:02 943
«Зоря» поступилась на виїзді «Естерсунду» | 19-27
Зоря поступилась на виїзді Естерсунду (0:2) в 5 турі групового етапу Ліги Європи 2017/18.

Господарі розпочали активніше та зі стартових хвилин взяли в облогу штрафний майданчик Зорі. Вже на 1-й хвилині матчу Кен Сема вистрілив з лівої ноги під поперечку воріт Луніна, який переправив сферу на кутовий. Після цього Естерсунд продовжував засипати ударами володіння Луніна, а на шляху м'яча ставали або оборонці луганської команди, або сам голкіпер.

У перші 15 хвилин поєдинку Зоря практично не думала про атаки, а шведи з диким відсотком переважали українців у володінні м'ячем – 73 на 27. Ближче до середини першого тайму підопічним Вернидуба вдалось трішки вирівняти гру, однак, на жаль, луганці пропустили гол у роздягальню. Едвардса залишили самого на правому краю штрафного майданчика, і англійський хавбек ударом-передачею поцілив у дальній кут воріт Луніна.

У перерві Луньов замінив Громова та вже в дебюті другого тайму втратив реальну нагоду, щоб зрівняти рахунок. Після передачі з правого флангу Луньов випередив суперника і метрів з 11-ти пробив вище воріт. А за декілька хвилин вже Опанасенко вистрілив над поперечкою. Естерсунд небезпечно відповів на 63-й хвилині, коли Луньов виконав сейв після удару Годоса. Зоря продовжувала шукати шляхи до воріт шведів та могла забивати на 67-й хвилині, однак Кейта у божевільному стрибку парирував удар Юрі з меж штрафного майданчика.

А усі питання про переможця зняв Годос на 77-й хвилині гри, поціливши з лінії штрафного майданчика у дальній від Луніна кут.

Зоря має у своєму активі 6 очок та, щоб пробитись у плей-офф, змушена перемагати у Львові Атлетік (8), який здолав у Більбао Герту.