«Скендербеу» - «Динамо»: відео голів у першому таймі

Динамо Київ 23 Листопада, 22:50 2347
«Скендербеу» - «Динамо»: відео голів у першому таймі | 19-27
У першому таймі обидві команди забили по м'ячу та з нічийним результатом 1:1 пішли на перерву. Хоча «Динамо» могло вести у рахунку, але гол Мараєса арбітр не зарахував.

На 16-й хвилині розкішна комбінація біло-синіх стала результативною. Бєсєдін з лівого флангу віддав у центр на Циганкова, той правіше відпасував на Морозюка, який увірвався до штрафного та викотив на лінію воротарського на Циганкова, і той вразив порожні ворота!

Однак вже через хвилину рахунок у матчі було зрівнено. Лілай наважився на дальній удар, м'яч за шаленою траєкторією після рикошету влетів під поперечину воріт Бущана.

На 32-й хвилині Морозюк навісив з кутового на дальню стійку, Кендзьора без опіки прийняв м'яч та віддав у центр воротарської, звідки Мораєс переправив м'яч у порожні ворота... Але лайнсмен зафіксував офсайд.