Невмотивоване «Динамо» зазнає поразки в Албанії

Динамо Київ 24 Листопада, 00:07 2393
Невмотивоване «Динамо» зазнає поразки в Албанії | 19-27
Київське «Динамо» у виїзному матчі 5-го туру Ліги Європи зазнало першої поразки у нинішньому груповому етапі від албанського «Скендербеу».

Команда Олександра Хацкевича, яка підійшла до гри з великими кадровими втратами, мала завдання забезпечити перше місце в групі.

Натомість «Скендербеу», який через покарання УЄФА грав за порожніх трибун, робив все, щоб зберегти шанси на вихід до стадії плей-оф турніру.

Олександр Хацкевич взяв до Албанії кілька молодих футболістів, однак у стартовому складі ми не побачили дебютантів. «Динамо» розпочало гру з двома форвардами на вістрі – Мораєсом та Бєсєдіним.

Господарі поля намагалися йти вперед, однак особливої небезпоки біля воріт Бущана не було.

Команди розіграли за 12 хвилин 7 (!) кутових. Один з корнерів міг завершитися влучним пострілом: захисник албанців вибив м'яч на Шепелєва, який потужно пробив з-за меж штрафного - Шехі кулаками парирував м'яч.

Навіть попри те, що матч без глядачів - динамівці в Ельбасані не залишились без підтримки свої уболівальників. Вона було доволі гучною.

На 16-й хвилині розкішна комбінація біло-синіх стала результативною. Бєсєдін з лівого флангу віддав у центр на Циганкова, той правіше відпасував на Морозюка, який увірвався до штрафного та викотив на лінію воротарського на Циганкова, і той вразив порожні ворота!

Однак вже через хвилину рахунок у матчі було зрівнено. Лілай наважився на дальній удар, м'яч за шаленою траєкторією після рикошету влетів під поперечину воріт Бущана.

«Динамо» заволоділо ініціативою.

На 32-й хвилині Морозюк навісив з кутового на дальню стійку, Кендзьора без опіки прийняв м'яч та віддав у центр воротарської, звідки Мораєс переправив м'яч у порожні ворота... Але лайнсмен зафіксував офсайд.

Під завісу першого тайму «біло-сині» дивом не забили гол. Після прострілу Кендзьори з правого флангу захисник вибив м'яч майже з лінії воріт, він опинився у Мораеса, який завдав потужного удару з льоту в падінні - албанців врятувала поперечина воріт!

На активність киян на 43-й хвилині відповіли албанці: Сове завдав удар з небезпечної позиції, однак невлучно.

На перерву команди пішли з нічийним результатом 1:1, обмінявшись голами з інтервалом в одну хвилину.

«Скендербеу» на другу 45-ти хвилинку вийшов більш зарядженим на результат.

На 52-й хвилині албанці вперше у матчі повели в рахунку. Бущан перервав небезпечний навіс зі штрафного, м'яч знову підхопили господарі поля. Міці навісив з лівого флангу на дальню стійку, Соу виграв другий поверх та відкинув головою у центр на лінію воротарського, звідки Аденійї розстріляв ворота.

Через чотири хвилини «Скендербеу» подвоїв перевагу. Сове вискочив на рандеву з Бущаном після вертикального пасу, обвів Георгія та відправив м'яч у порожні ворота.

Помітно, що «біло-синім» не вистачало тих гравців основи, які сьогодні не змогли допомогти своїй команді в Албанії.

У попередніх матчах Ліги Європи «Динамо» завжди краще грало після перерви і здійснювало камбеки, але зараз за кілька хвилин пропустили двічі.

Тренерський штаб киян відповів на те, що відбулося замінами: замість Корзуна, який сьогодні провів не найкращий матч, вийшов Микола Шапаренко. Для 19-річного півзахисника це перший матч у єврокубках за основну команду «Динамо». На поле вийшов ще один дебютант – замість Кендзьори з’явився Назарій Русин.

«Скендербеу» провів теж дві заміни.

«Динамо» більше володіло м’ячем, тиснуло на суперника, однак до серйозної небезпеки справа не доходила.

Удари Морозюка, Циганкова, Бєсєдіна не завдали серйозного клопоту голкіперу «Скендербеу».

На 91-й хвилині зустрічі Шапаренко швидко розіграв штрафний удар вертикальним пасом до штрафного майданчика, Циганков п'ятою відкотив назад на Русина, який вразив ворота! Дебютний гол Назарія у дебютному матчі!

Албанці теж мали гольову нагоду, однак Бущан врятував киян.

На останній хвилині доданого часу кияни могли зрівняти рахунок... Шапаренко заробив штрафний удар біля кутового прапорця. Навіть Бущан прийшов до штрафного «Скендербеу». Морозюк навісив на ближню стійку на Кадара, який бив головою - м'яч дивом не залетів у дальній кут воріт!

Таким чином «Скендербеу» бере реванш у «Динамо» за програний матч у Києві та набирає 5 балів у групі. «Динамо» залишається з 10-ма пунктами.

Ця поразка неприємна, однак трагедії робити не варто. «Динамо» вже в 1/16 фіналу Ліги Європи! Та має великі шанси, у разу перемоги в 6-му турі над «Партизаном» в Києві, вийти з групи В з першого місця.