«Динамо» U-21 не залишило сліду від «Маріуполя»

Динамо Київ 2 Грудня, 15:09 6422
«Динамо» U-21 не залишило сліду від «Маріуполя» | 19-27
На НТБ «Динамо» відбувся матч 18-го туру чемпіонату U-21, в якому «Динамо» приймало «Маріуполь».

На 30-й хвилині матчу після чергової атаки киян послідувалла подача з правого фланга до штрафного майданчика, яку головою замкнув Смирний. Цей гол став уже десятим в активі нашого півзахисника та дозволив йому очолити список бомбардирів чемпіонату U-21.

На 32-й хвилині «Маріуполь» залишився у меншості. Семеніхін за грубий фол поблизу власного штрафного майданчика отримав вилучення.

Господарі одразу ж скористалися чисельною більшістю. На 39-й хвилині після чергової атаки удару по воротам завдавав Бєсєдін, але його «постріл» заблокував захисник. Утім, м'яч одразу ж підхопив Вантух та відправив його за призначенням.

У другому таймі Булеца на 64-й хвилині влучив точно у дальню «дев'ятку» після прямого удару зі штрафного, призначеного зліва.

Через 2 хвилини Русин декласував суперника. Назарію ніхто не завадив спрямувати м'яч у порожні ворота після того, як воротар та захисники маріупольців втратили контроль над ситуацією.

Фінальний свичток арбітра зафіксував розгромну перемогу «Динамо» над «Маріуполем» - 4:0.

Сезон 2017/2018. Чемпіонат U-21. 18-й тур.

«Динамо» - «Маріуполь» - 4:0 (2:0)

2.12.2017. Чапаївка. НТБ «Динамо»

«Динамо»: Рудько, Карась (Малишкін, 68), Дубінчак (Алексєєв, 59), Смирний, Казаков (Петрусенко, 59), Алібеков, Вантух, Булеца, Цитаїшвілі (Янаков, 69), Калюжний, Бєсєдін (Русин, 46).

«Маріуполь»: Левченко, Семеніхін, Де Соуза Перейра, Биков, Савін (Ічуаідзе, 71), Танковський (Середа, 71), Авагімян, Коробенко, Меркушов (Калінін, 46), Проданов (Сеницький, 46), Бугай (Породько, 57).

Голи: Смирний (30), Вантух (39), Булеца (64), Русин (67).

Попередження: Бєсєдін (16), Калюжний (33), Алібеков (81) – Биков (86).

Вилучений: Семеніхін (32).