Режим очікування Євгена Коноплянки: 930 хвилин без забитих голів

Футбол України 3 Грудня, 13:48 1036
Режим очікування Євгена Коноплянки: 930 хвилин без забитих голів | 19-27
У матчі з «Кельном» півзахисник «Шальке» Євген Коноплянка завдав чотири удари по воротах, але знову не зміг забити.

Нічия в поєдинку з аутсайдером бундесліги не дозволила Шальке вийти на друге місце в чемпіонаті Німеччини, хоча початок домашньої зустрічі з Кельном віщував для гельзенкірхенців легку прогулянку. У дебюті гри команда Євгена Коноплянки виглядала дуже переконливо, і одним з найпомітніших гравців у цей період був якраз наш футболіст.

Швидкий гол забити не вдалося, хоча це не завадило господарям піти на перерву в ранзі переможців. Проблеми вони створили собі після відпочинку. Козли відігралися, Шальке знову вийшов вперед, але в підсумку не втримав перевагу - 2:2. Могли гельзенкірхенці і програти, але в самій кінцівці їх пробачив арбітр, не призначивши ще один пенальті. Такий, загалом, нелогічний підсумок матчу, в якому господарі нанесли 21 удар по воротах і виконали півтора десятка стандартних положень.

Найгірший в Шальке у грі з Кельном

Лівий півзахисник збірної України знову діяв на місці другого нападника, часто зміщувався на улюблену ліву бровку, а в штрафному майданчику рідко знаходив м'яч. У боротьбу вступив 11 разів, віддав дві гострі передачі, завдав чотири удари по воротах. Три з них - з дальньої дистанції, в своєму звичному стилі. В середині другого тайму Коноплянка не встиг на простріл з правого флангу, не замкнув дальню штангу, і після цього епізоду його замінили. Відзначимо, що Євген виконав шість подач зі стандартів, дві з них завершилися ударами по воротах, але було це в результаті підбирань м'яча. Так що кутові та штрафні у нього, взагалі-то, теж не пішли.

Вся увага - обороні!

У підсумку після двох поспіль матчів з двома результативними діями хавбек збірної України пішов із поля ні з чим. За Шальке він не може забити вже більше трьох місяців - суха серія налічує 930 хвилин. У наступному турі команда Євгена Коноплянки зустрічається в гостях з Боруссією з Менхенгладбаха (сьогодні ця команда може вийти на друге місце в бундеслізі). Напевно перед цим матчем Доменіко Тедеско приділить увагу командним діям в обороні, адже в 12-ти турах бундесліги Шальке пропустив 10 м'ячів, а в двох останніх іграх - шість...