Матч «Карпати» - «Олімпік», швидше за все, дограють навесні

Футбол України 4 Грудня, 15:01 862
Матч «Карпати» - «Олімпік», швидше за все, дограють навесні | 19-27
Виконавчий директор УПЛ Євген Дикий повідомив, що другий тайм матчу «Карпати» - «Олімпік» в 18-му турі УПЛ, скоріш за все, буде дограний навесні.

Спочатку очікувалося, що поєдинок дограють сьогодні. Однак незабаром стало відомо, що зустріч не буде дограна в зазначений термін через неможливість львів'янами підготувати стадіон до нормального стану.

Виконавчий директор УПЛ в коментарі Sport Arena повідомив, що з великою часткою ймовірності зустріч відбудеться вже не в цьому році, а навесні 2018-го. При цьому остаточне рішення з даного питання, за словами Дикого, буде ухвалено сьогодні в другій половині дня.

Примітно, що рік тому зустріч між «Олімпіком» і «Карпатами» теж піддавалася переносу. Того разу приймаючою стороною був донецький клуб, однак стартовий свисток у заплановану дату навіть не пролунав.

Поле стадіону «Ювілейний» в Сумах було замерзлим і не придатним для футболу, а система підігріву газону була в неробочому стані (в результаті якого поєдинок перенесли на 26 березня і він завершилася внічию 0:0).

Нагадаємо, арбітр зустрічі Катерина Монзуль не вивела команди на поле після перерви через стан поля. Газон стадіону «Україна» був вкритий снігом, незважаючи на спроби співробітників арени прибрати його. Матч «Карпати» - «Олімпік» був припинений за рахунку 1:1.