04/12/2017 22:18 843

Відвідуваність УПЛ: зимовий футбол нікому не потрібен

Найгірший тур для «Динамо», «Шахтаря» і «Ворскли».

18-й тур УПЛ відвідали 13 699 вболівальників. В середньому на грі були присутні 2 740 вболівальників, враховуючи, що до кінця дограли тільки 5 з 6 матчів, які і пішли в залік. При цьому «Динамо» і «Шахтар» грали на домашніх стадіонах.

Середня відвідуваність чемпіонату знизилася за підсумками 18 турів до 4 337 уболівальників на матчі, що всього на 1,33% більше, ніж було в минулому сезоні (з урахуванням матчу «Карпати» - «Олімпік» відвідуваність вже могла б стати нижче, ніж минулого сезону).

Найбільш відвідуваний матч туру зіграли в Києві. «Динамо» проти «Маріуполя» підтримали 6 147 уболівальників, що, однак, є найгіршим показником для киян у поточному сезоні. Винна погана зимова погода з великою кількістю опадів - вона і визначила відвідуваність більшості матчів туру.

Були зливи і в Харкові - на матч «Шахтаря» і «Вереса» прийшли подивитися 1 956 осіб. Для гірників це також найнижчий показник в сезоні.

Найгіршим за відвідуваністю став матч у Полтаві. В умовах тотального туману «Ворскла» нарахувала 400 глядачів на трибунах в матчі з «Олександрією», що не тільки є найгіршим показником для полтавчан у поточному сезоні, але і найгіршою цифрою за 3,5 року, а саме з 11 травня 2014 року.

Після 18 туру в таблиці середньої відвідуваності «Шахтар» знову поступився «Маріуполю» другою позицією в турнірній таблиці. Решта клубів позиції не змінили.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше