06/12/2017 17:37 1519

Передматчева прес-конференція Олександра Хацкевича

Наставник київського «Динамо» провів прес-конференцію, присвячену завтрашньому матчу 6-го туру групового етапу Ліги Європи з белградським «Партизаном».

- Підготовка проходить у звичайному режимі, як сказав Віктор, тренувального процесу у нас немає. Накопичилася втома, ще й погода впливає. Як показали останні ігри, команда непогано рухається. Зараз ми налаштовуємо хлопців в плані психології, адже і ми, і «Партизан» вже вирішили завдання першого місця. Ми поставили завдання виграти групу, і воно залишається найважливішим моментом в завтрашньому матчі.

- Як почуваються Мбокані та Віда?

- Мбокані завершив виступи в цьому році за нашу команду. У нього серйозна травма, на жаль, адже він важлива ланка нашої атаки.

Домагой не тренується в загальній групі, і очевидно, що його поява в нашій команді вже малоймовірна.

- Чи є в команді відпускний настрій? В якому психологічному стані Гармаш після обстрілу його машини?

- У понеділок ми оголосили хлопцям план наших дій після «Олександрії», до цього питання більше не повертаємося. Ми ще не у відпустці, відпускного настрою не видно ні в кого.

Що стосується Дениса, то коли він потрапляє в екстремальні умови, стає ще більш сконцентрованим. Тож він тренувався вчора та займатиметься сьогодні.

- Олександре Миколайовичу, як ви будете мотивувати гравців на перемогу над «Партизаном»? Наприклад, у «Зорі» передбачені преміальні за перемогу над «Атлетіком», чи буде щось подібне в «Динамо»?

- У нас є преміальна система. За вихід з першого місця передбачені одні преміальні, за друге – зовсім інші. Але є ще престиж команди, виграти групу – теж стимул.

- Чи змінилася ваша думка про «Партизан» після першого матчу? Чи очікували, що ця команда складе конкуренцію «Динамо»?

- У нашій групі, можливо, «Скендербеу» виглядало слабшим, ніж інші суперники. «Янг Бойз» ми знали, а «Партизан» – команда, яка виграла чемпіонат Сербії. Рівень та досвід футболістів очевидний. Моя думка не змінилася, склад грає практично той самий. Здивувало, що в матчі з «Янг Бойз» вони зіграли другим номером, дуже дисципліновано діяли в обороні з першої до останньої хвилини, хоча грали вдома і треба було активно атакувати. Вони знають, як досягти результату - це й підкупає в команді суперника. Але вже завтра ми побачимо, як ми будемо грати та як будуватиме гру команда суперника.

- У першому матчі не грав досвідчений Зоран Тошич, завтра він, скоріш за все, вийде на поле. Як це може вплинути на гру «Партизана»?

- Це досвідчений футболіст, який більше робить акцент на атаку, може сам вирішити момент. Але команда втрачає в оборонних діях, оскільки він більше націлений на атаку. Як він гратиме – це його питання, найважливіше – як гратимемо ми.

- «Динамо» часто погано починає перший тайм. Як будете вирішувати цю проблему?

- Тим цікавіші ігри. (Посміхається) Звісно, хочеться активно починати – тоді і нам спокійніше, і вболівальники впевненіше почуватимуться. Ми граємо вдома, при своїх вболівальниках, тож гратимемо активно та агресивно.

- «Динамо» багато забиває в останніх матчах – чи залишилися ще голи в цьому році?

- У нас ще дві гри: «Партизан» і «Олександрія», тож я думаю, що ще не всі м’ячі ми забили в цьому році.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше