06/12/2017 18:53 749

Передматчева прес-конференція Мирослава Джукича

Наставник «Партизана» провів прес-конференцію на НСК «Олімпійський» напередодні зустрічі 6-го туру групового етапу Ліги Європи з київським «Динамо».

- Сподіваюся, що завтра на нас всіх очікуватиме дуже цікавий матч. Зрозуміло, що обидві команди вже забезпечили собі вихід до плей-офф, тому особливого накалу не буде. Але для обох команд важливо зайняти перше місце, тому я очікую цікавої гри.

- Чи прилетів у складі вашої команди Евертон, і якщо так, то чи розраховуєте ви на нього в завтрашньому матчі?

- Він приїхав із нами. У минулій грі Евертон отримав удар по коліну, але це не завадить йому зіграти завтра.

- Чи є в складі команди Зоран Тошич?

- Він приїхав і буде заявлений на гру. Але минулі матчі він пропустив через травму, тому ми подивимося, чи будемо його випускати. Завтрашня гра дуже для нас важлива, «Динамо» - дуже досвідчена команда європейського рівня, але для «Партизана» перше місце є дуже важливим, тому ми намагатимемося його завоювати.

- Як ви оцінюєте загальний стан команди, враховуючи, що вона проводить три важливі матчі за сім днів? Та в якому стані знаходиться Саша Ілич?

- Я дуже задоволений складом, який зараз у нас грає. Останні матчі показали дуже добру роботу команди, вона постійно прогресує. Тож я дуже задоволений нашою грою.

Що стосується Ілича, то він отримав травму коліна, тож пропустив минулий матч і не гратиме завтра. Ми розраховуємо на нього, але не в матчі з «Динамо».

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше