«Динамо» на замітку. Підступний бар'єр 1/16 фіналу Ліги Європи

Динамо Київ 8 Грудня, 17:43 2593
«Динамо» на замітку. Підступний бар'єр 1/16 фіналу Ліги Європи | 19-27
З 15-ти виходів українських клубів в 1/16 фіналу Ліги Європи вдалими виявилися тільки п'ять, два з них оформили футболісти «Динамо».

За вісім попередніх розіграшів Ліги Європи українські клуби 15 разів виходили в плей-офф. І 10 разів стадія 1/16 фіналу ставала нездоланним бар'єром. Для «Динамо», яке 11 грудня дізнається свого суперника по лютневої дуелі, це повинно стати додатковим нагадуванням. Хоча в клубі напевно не забули ще проколів з «Бордо» і «Валенсією».

У той же час в 1/8 фіналі ніхто з наших клубів з Ліги Європи не вилітав. У чвертьфіналі закінчували свій турнірний шлях «Динамо» (2011, 2015) і «Металіст» (2012), в півфіналі - «Шахтар» (2016). А «Дніпро» в 2015-му і зовсім грав у варшавському фіналі.

Найбільше матчів у плей-офф ЛЄ провели якраз кияни - 16, які в цьому сезоні поліпшать показник. Їх баланс - по 5 перемог і нічиїх, 6 поразок, сумарний рахунок 23:17.

Далі в цьому рейтингу - «Шахтар» (14 матчів: 6 перемог, 4 нічиї, 4 поразки, м'ячі 21:15) та «Дніпро» (13 матчів: 5 перемог, 4 нічиї, 4 поразки, м'ячі 14:14).

Залишив свій слід і «Металіст» - 10 матчів (3 перемоги, 2 нічиїх, 5 поразок, м'ячі 12:13). А «Чорноморець» заглянув на хвилинку - 2 матчі (1 нічия і 1 поразка, м'ячі 0:1).