Експертиза по «Динамо». Вік - не перешкода: хлопці знають свою справу...

Динамо Київ 9 Грудня, 11:15 1194
Експертиза по «Динамо». Вік - не перешкода: хлопці знають свою справу... | 19-27
Середній вік трикутника «Динамо» в центрі поля склав 22 роки! Все що потрібно знати про розгром «Партизана»...

Рахунок в поєдинку Динамо - Партизан говорить сам за себе, і найважливіший компонент, який варто виділити в грі команди Олександра Хацкевича, - це реалізація гольових моментів. За якістю футболу бували у динамівців набагато кращі матчі, але у зустрічі з сербами кияни все одно виглядали в атаці набагато краще суперника. Причому не тільки за рахунок якихось індивідуальних дій. У тактичному плані це теж був хороший поєдинок: забивши швидкий м'яч, господарі поля вміло проводили такі швидкі атаки, і в цьому, взагалі-то, досягли успіху.

Командні показники техніко-тактичних дій

Поєдинок став бенефісом Мораєса, і його загальні показники свідчать про те, що реалізація для нападника - найважливіше. В активі бразильця, наприклад, виявилося всього 28 вдалих ТТД за 90 хвилин поєдинку. У їх число увійшли лише два виграних єдиноборства, але при цьому форвард чотири рази пробив по воротах і забив три м'ячі. Все інше - деталі. Хоча вони можуть знадобитися іншим разом.

10 фолів Миколи Морозюка

Не менш помітним в атаці став Микола Морозюк, який теж взяв участь у трьох забитих м'ячах Динамо. Правий півзахисник киян виконав більше за всіх ТТД, віддав 19 передач в фінальну третину поля, але зробив при цьому... 10 порушень правил.

У відбір м'яча Морозюк вступав сім разів. Само по собі це, звичайно, похвально, але шість спроб стали невдалими, а цього не можна повторювати в наступних матчах. Не бракувало питань і по грі в захисті Євгена Хачеріді. Надто вже багато виявилося у нього програних єдиноборств - дев'ять з 24-х. Не його це рівень - сто відсотків.

Зате переконливо виглядали в центрі поля молоді динамівські півзахисники. З помилками (як же без них!), але з розумінням принципів ведення гри, нестандартним мисленням і високою відповідальністю. Середній вік центрального трикутника на цей раз склав всього 22 роки!

Мораєсу - від Шапаренка

У кожного була своя роль, і він з нею справлявся. У Володимира Шепелєва, наприклад, виявилося найбільше передач (42) і підборів (11), а Віталій Буяльський зробив шість вдалих відборів, хоча десь і випадав з атакуючих дій. Зате з особливим азартом грав Микола Шапаренко, до якого прикута величезна увага фахівців.

Великим обсягом роботи молодий динамівець не вразив цей (за 76 хвилин виконав 58 ТТД), але помилок у нього було небагато: для футболіста, який діє на вершині трикутника в центрі поля, брак у 22% - це цілком прийнятний результат.

На цей раз Шапаренко добре вів єдиноборства, вигравши більше половини з них. В активі атакуючого хавбека виявилося п'ять відборів, чотири обведення і три гострих паси. Звернемо увагу на те, як гравець швидко знаходить спільну мову з партнерами на полі - у зустрічі з Партизаном свої передачі він розподіляв рівномірно, причому найбільше точних пасів віддав Мораєсу (раніше нападники отримували передачі, в основному, від... голкіпера).

Не менш яскраво виглядав і Віктор Циганков, який організував сім швидких атак, скоїв 10 обводок і заробив п'ять штрафних. Найкращий молодий футболіст України став лідером Динамо за кількістю передач у фінальну третину поля. Таких пасів останнім часом в грі команди Олександра Хацкевича більше не стало, але помітно зросла їхня точність, і в цьому велика заслуга молодих виконавців.