Світовий футбол 10 Грудня, 11:54 5858
Ярмоленко в «Борусії» Д: Бос вперше так рано замінив українця – як це сприйняли в Німеччині | 19-27
Півзахисник «Борусії» Дортмунд Андрій Ярмоленко отримує жахливу оцінку за свій виступ у домашньому матчі 15 туру Бундесліги проти Вердера (1:2).

Українець за весь перший тайм взяв участь лише в одній небезпечній атаці, але його удар з межі штрафного пройшов повз ворота. Також Ярмоленко пасивно діяв у моменті, коли гравець Вердера робив гольовий пас. Головний тренер Борусії Д Петер Бос замінив Андрія уже після першого тайму, що стало найбільш ранньою заміною гравця за час виступів у команді.

Портал Whoscored оцінив дії Ярмоленка другим найгіршим балом серед усіх футболістів матчу – 6,1. Цікаво, що удар Андрія був першим для Дортмунда в матчі проти Вердера, але досить швидко після його заміни «джмелі» зрівняли рахунок.

Німецький Revier Sport вважає ранню заміну екс-динамівця невипадковою. Ярмоленко отримав найгіршу оцінку серед гравців Борусії (5), бо «дав занадто малий імпульс атаці та діяв не так уважно, як хотілося б, при обороні своїх воріт».