Сумний день у Німеччині. Що награли Ярмоленко та Коноплянка

Футбол України 10 Грудня, 13:45 1896
Сумний день у Німеччині. Що награли Ярмоленко та Коноплянка | 19-27
Лідери збірної України, Андрій Ярмоленко та Євген Коноплянка, провели на полі в цілому всього 53 хвилини...

М'яко кажучи, це був не найвдаліший уїк-енд для наших німецьких легіонерів - Андрія Ярмоленка й Євгена Коноплянки. Дортмундська Боруссія програла на своєму полі Вердеру (1:2), а колишнього півзахисника Динамо замінили в перерві. Набагато вдаліше зіграв у Менхенгладбаху Шальке (1:1), але вихованець Дніпра з'явився на полі перед самим фінальним свистком. Загалом, лідери збірної України відпрацювали вхолосту.

Аналізувати дії Коноплянки, який відіграв лише вісім хвилин, особливого сенсу немає. Хоча за цей час наш півзахисник віддав чотири точних паси і зробив два невдалі обведення. Міг би зіграти і краще, але важливо, що Євген в обоймі - не пропускає жодного поєдинку в поточному сезоні.

Одне обведення Ярмоленка

Зате Ярмоленко вийшов в основі, але провів, можливо, свій найгірший матч у Дортмунді. Не варто забувати, що в останніх поєдинках Андрій діяв не на своїй позиції, займаючи місце в нижньому правому куті атакуючого трикутника. Тому давайте з розумінням поставимося до того, що найкращий бомбардир збірної України завдав одного неточного удару по воротах, зробив одне вдале обведення, не віддав жодної гострої передачі і виграв тільки три єдиноборства з дев'яти...

Втім, погано виглядала вся команда Андрія Ярмоленка. Дортмундці показали катастрофічно низький відсоток вдалих обведень і гострих передач, програли супернику в єдиноборствах, дозволивши бременцям провести два з половиною десятка швидких атак. У підсумку, володіючи м'ячем 65% ігрового часу, Боруссія завдала по воротах стільки ж ударів, скільки і Вердер - дев'ять. Словом, повний провал Петера Боша.